Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Could you tell me my balance, please? <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/remeron-price-costco-vacations.pptx ">mirtazapine 30 mg weight gain vegetarian</a> He asked: "Can the First Minister gave an assurance particularly to innocent victims who were greatly relieved by his u-turn on the implementation of the Maze project that that stance will not be traded either in the Haass talks or anywhere else?" <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-withdrawal-brain-fog.pptx ">lamotrigine (lamictal) 25 mg tablet ypy</a> In other words, take advantage of that energy, work longer hours, take a few professional risks and pay a lot of your professional dues. It's OK to use this time to job hop a little, as long as you're methodical and forward-thinking. "There are certainly benefits you might choose to forgo, but there are some you absolutely shouldn't," Crawford says. "Ask about a company's 401(k) plan. Be aggressive in your saving. If you're working with a startup, ask about their stock options." <a href=" http://daproim.com/index.php/do-you-need-prescription-buy-propranolol.pdf#susan ">buy propranolol inderal online uk</a> The party&rsquo;s local executive board had decided not to re-adopt Miss McIntosh as its 2015 candidate in January but its decision was this week overturned by the Conservative Party&rsquo;s national board which ordered another contest in September after a three month inquiry. <a href=" http://www.careercadence.com/order-salmeterol.pdf#vapour ">purchase salmeterol</a> What few people know is that the NLRB does not just handle union disputes. It also handles all worker disputes with and retaliation by their employers (unionized or not), when an employee or employees are exercising a concerted right concerning their working conditions. So every worker has a stake in seeing a functioning NLRB. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/order-viviscal-professional.pdf#audacity ">viviscal for men</a> Core and peripheral euro zone debt also made solidgains and the euro moved off the seven-week low it hasbeen hovering around since the European Central Bank made clearlast week it remains ready to cut interest rates again.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Pleased to meet you <a href=" http://www.niec.edu.np/ordering-prozac-canada.pdf ">prozac for dogs buy online</a> That includes wristbands like the Nike FuelBand,Jawbone, and Fitbit, to GPS-equipped bike computers andeverything in between. These devices can track your every move,be it in time, distance, laps, strokes, steps, hours of sleep,or calories. <a href=" http://stravemarketing.com/albuterol-inhalers-cheap.pdf#perpendicular ">buy cheap albuterol inhalers</a> The sale will be a vindication for Lloyds' Chief ExecutiveAntonio Horta-Osorio, who has restored the bank to profitabilitysince his appointment in 2011, simplifying the business to focuson lending to UK households and businesses. <a href=" http://www.lisovani.cz/tenormin-atenolol-ingredients.pdf#publicly ">tenormin 25 mg uses </a> * Ambulance company Rural/Metro Corp filed for Chapter 11bankruptcy protection on Sunday after striking a deal withlenders to trim its debt load. The Scottsdale, Arizona-basedcompany, the country's largest ambulance operator serving ruralcommunities, reported assets and debts each exceeding $500million in its bankruptcy petition. () <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/buy-propecia-442#trapes ">cost of doxycycline hyclate 20 mg high</a> Hamas, an offshoot of the Muslim Brotherhood, has governed Gaza since 2007 and has an uneasy relationship with Egypt's new army-backed leadership, which toppled the elected Islamist president, Mohamed Mursi, a Hamas ally, in July. <a href=" http://www.arnulfus.nl/childrens-motrin-coupon-printable-2012.pdf#sunk ">motrin infantil</a> The debate over for-hire politics jumped to the forefront earlier this year, when a Senate ethics complaint was filed against Republican state Sen. Kent Sorenson. He is accused of being paid by Republican U.S. Rep. Michele Bachmann's presidential campaign and of trying to hide it because he knew it was an ethics violation.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).