Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How long have you lived here? <a href=" http://predicare.se/body-cleansing-detox-pills-gnc.pdf#theatres ">body cleansing detox pills</a> Canada Bread, which recently opened a new bakery atHamilton, Ontario, had sales of nearly C$1.6 billion in 2012.Those sales were the lowest in five years, although its netearnings last year of C$71 million were the highest in threeyears, according to the company's website. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/montelukast-price-mercury-drug.pdf#prove ">montelukast price mercury drug</a> The combination of Advance Auto Parts and General Partswould create a company with $9.2 billion in annual sales,comparable in size to the market's current biggest player,AutoZone Inc, according to the newspaper. () <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/citalopram-uk-side-effects.pdf ">citalopram uk side effects</a> The tawdry details spilled in the trial and the questions it raised about the practices of the Albuquerque Police Department have further tarnished the agency, which is under investigation by the U.S. Justice Department over a series of police shootings. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/flagyl-500-mg-uses.pdf#distract ">flagyl user reviews </a> It is unclear whether the EPA will choose for its rule a "rate-based" approach - a standard for each plant to meet - or a "mass-based approach," which would allow a state to get credit for cutting pollution across a variety of sectors. <a href=" http://vcreme.edu.vn/purchase-griseofulvin.pdf#groan ">buy griseofulvin liquid </a> "There's a really alienating feeling," said Yezak, who is working on a documentary about discrimination based on sexual orientation. "That's the first time I felt direct anti-gay discrimination and once you feel that you can't ignore it."

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Which team do you support? <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/generic-atorvastatin-price-uk.pdf#platform ">teva launch atorvastatin in uk </a> It took a little convincing — Ferguson has never been mistaken for being loquacious. “At one point I had asked him to talk to the young linemen. He waited a couple days, thought about it, then during one of the minicamp sessions asked if he could speak,” said offensive line coach Mike Devlin. “He started to go, (and) I legitimately put down the clicker, I then started writing notes. Because I’d never heard someone dissect it (like that). Brick’s a quiet guy, but his approach is different than I ever heard before.” <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/discount-lexapro-online.pdf#thoroughly ">best price generic lexapro</a> "This is the beginning of a long, hot summer for the House of Representatives," said Eliseo Medina of the Service Employees International Union, a labor union that supports the Senate's immigration bill. <a href=" http://www.scotland2000.com/where-to-buy-fish-amoxicillin.pdf#inaccessible ">order amoxicillin overnight</a> NHS Scotland clinical director Professor Jason Leitch said: "We expect all health boards to ensure patient safety is their top priority and the Scottish Patient Safety Programme (SPSP) has been working for over five years to deliver ways to make healthcare safer. <a href=" http://www.gcva.com/buy-propranolol-online-canada.pdf#kidding ">buy propranolol online canada</a> Meanwhile, the latest concerns about chemical weapons in Syria prompted a more than 90-minute meeting of the U.S. national security team. Secretary of State John Kerry, who is on vacation, attended via video teleconference and made a flurry of telephone calls to world leaders to discuss the unrelenting bloodshed in Syria. <a href=" http://www.rodyb.com/buy-tretinoin-gel-india.pdf ">buy tretinoin cream amazon</a> "The zoom animations everywhere on the new iOS 7 are literally making me nauseous and giving me a headache," one user wrote. "It's exactly how I used to get car sick if I tried to read in the car."

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).