Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I support Manchester United <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/dapoxetine-natural-source.pdf#sick ">buy tadalafil with dapoxetine</a> &#8220;I would like to congratulate all the ordinary men and women who took to the streets in protest after the rape, I am distributing sweets to them. Truth has triumphed over evil, it&#8217;s a triumph for justice, a triumph for ordinary people and a triumph for Damini,&#8221; said a young woman. <a href=" http://www.tcheaz.com/tofranil-grageas.pptx ">imipramine for ibs</a> Teague and others have talked about the importance of taking more responsibilities off Kill's plate to reduce stress and fatigue, which can be triggers of seizures, though there's no predictability to them. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-premarin-125-mg.pptx ">buy premarin cream</a> Xinhua, citing Land Ministry data, said the amount of landmade available for development nationwide in the first half of2013 rose 38.8 percent from the same period in 2012 to a recordhigh 82,400 hectares (203,600 acres). <a href=" http://predicare.se/can-you-order-dexedrine-online.pdf#hedwig ">generic dexedrine spansule</a> "If BlackBerry really deliver a slick application, thatdraws on the heritage where all the people that used to love BBMcan get it again, and they get all of the immediacy and theprivacy ... then there is a chance they could ramp it up to200-250 million users and get up there with WhatsApp," he said. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-famvir-online.pdf#supply ">buy famciclovir</a> There were occasions when Price and the offense had opportunities to lead a critical scoring drive after the defense forced a Stanford punt and instead it went three-and-out because of poor execution. These are areas where Keith Price can continue to improve.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've lost my bank card <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/can-you-buy-omeprazole-capsules-over-the-counter.pdf ">what is omeprazole dr 40 mg used for</a> In Baltimore, Ravens quarterback Joe Flacco became a father for the second time about an hour before the start of his team&rsquo;s game against the Cleveland Browns. Flacco&rsquo;s wife, Dana, gave birth to the couple&rsquo;s second son and the reigning Super Bowl champions scored two second-half touchdowns to rally for a 14-6 win to even their record at 1-1. <a href=" http://www.world-television.com/ventolin-to-buy-online.pdf#block ">buy ventolin inhaler no prescription uk</a> Where an employer has an existing pension scheme, some changes will probably have to be made to that scheme to make it auto-enrolment friendly. For trust-based schemes, this might involve a change to the scheme rules, for example amending the definition of pensionable salary. Checking whether the scheme rules need to be changed and making any changes might require legal advice, which  takes time.  <a href=" http://feeny.nl/buy-lamisil-cream-uk.pptx ">buy lamisil online usa</a> The effect of greenhouse gases released by these super volcanoes particularly intrigues Michalski, offering an avenue for investigating how warm Mars was in the early years of the solar system. Although warmer and wetter than today, the era of the super volcanoes was likely still too early to figure in discussions of life on Mars, he adds. "A lot of people want to look at this from the 'life on Mars' angle, but I don't think that's what is important here," he says. <a href=" http://www.cancerprostata.org/flagyl-500mg-tablet.pdf#hybrids ">bula flagyl 400 mg</a> Glaxo, one of the UK's biggest stocks by marketcapitalisation, rose 0.7 percent to add the most points to theFTSE 100 after winning U.S. regulatory approval for a drug totreat the most common strain of HIV, the virus that causes theAIDS disease. (Additional reporting by David Brett; editing by StephenNisbet) <a href=" http://ifla.org.uk/maxalt-melt-cost-uk.pdf#rubber ">buy rizatriptan benzoate online uk</a> “I haven’t talked to Sandy (Alderson) today so I’m unaware of what took place,” Terry Collins said before Wednesday’s win over Colorado. “We hope he just goes and tears it up and comes back. You know with what we’ve got in the outfield and with what Ike (Davis) has done so far, I don’t know where we’re going to put him.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).