Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I live in London <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/nexium-iv-label.pdf#harmless ">nexium iv push</a> In the past three decades, the Hungarian-born Soros hasgiven away more than $7 billion to promote democracy, fosterfree speech, improve education and fight poverty around theworld, according to his foundation's website onwww.opensocietyfoundations.org. <a href=" http://beetperformer.com/tissue-magic-apakah-berbahaya.pdf ">tissue magic wanita</a> The attacks come as no surprise. Although there have been no credible responsibility claims, Syria-based extremist Sunni groups have interpreted Hezbollah's moves in Syria as a declaration of war against their sect and have threatened to retaliate inside Hezbollah-controlled areas in Lebanon. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/virectin-loaded-ingredients.pdf#bushes ">virectin wholesale</a> After that you have to factor in hours on the road, and if you&rsquo;re self catering, no porter to help you unload. Oh, and no room service. Or children&rsquo;s club, or housekeeping. No turndown service, daily clean towels, swimming pool, tennis lessons or massages. On the plus side, we can have a bedroom to ourselves, and another for each of the children. <a href=" http://www.ext.fi/do-i-need-a-prescription-to-buy-valtrex.pdf#ruth ">where can i buy valtrex oral </a> "This is a super result," Merkel told cheering supporters after television exit polls showed her Christian Democrats (CDU)and their Bavarian sister party the Christian Social Union (CSU)winning 42 to 42.5 percent of the vote. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-tretinoin-retin-a.pptx ">buy tretinoin cream .05</a> Ominously for his rivals, Farah said he had recovered well from his 10,000m exertions under the supervision of UK Athletics performance director Neil Black, who is also Farah&rsquo;s physiotherapist, and head of science Barry Fudge.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/cheap-pharma-whey-ht.pdf ">drugstore online in canada</a> Walsh could not be reached for comment, but her mother, Lynn Walsh, slammed Downes, who is a managing director at Kipling Jones on Wall Street, as part of Harlem's "entitled, new rich elite." She praised her daughter's courage. <a href=" http://randyniles.com/nurofen-ingredients-paracetamol.pdf ">nurofen express cost</a> "Darius' father was in and out of prison most of Darius' life," King says. "In fact, he's in prison now. Darius knew him, but they never had a great relationship. I felt like the Big Brothers program would give him a male figure to spend time with, and perhaps one day look up to." <a href=" http://svarw.com/?para-que-sirve-el-paxil-cr-de-25-mg.pdf ">buy generic paxil</a> Nonetheless, disaster relief organizations have tapped a broad market by enabling people to send a text message to make a nominal donation. Following Hurricane Sandy, Verizon customers could make a $10 donation by texting REDCROSS to a designated number. Those who wanted to give more could donate up to $50 via text message. Rooney says such disaster relief efforts help more Americans make conscious decisions about how they're choosing to donate money. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/pristiq-picture.pdf ">pristiq price</a> Kerry and Lavrov continued to talk about the role Russia could play facilitating a plan to secure Syria's weapons. The two, along with Defense Secretary Chuck Hagel and Defense Minister Sergei Shoigu, discussed the prospect again when the Russian leaders visited Washington on Aug. 9, just days after the White House announced Obama was scratching a September visit in Moscow for bilateral meetings with Putin. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/is-75-mg-of-effexor-alot.pdf#modify ">37.5 effexor dosage</a> Yes and all you have to do is pop a USB drive into your XP computer, open Windows Explorer, navigate to C:\Windows\system32 and copy the following three files to the drive: cards.dll, Freecell.exe and Sol.exe. Next, open Windows Explorer on your W8 PC, create a new folder on the C: drive called Xpgames, for example, and copy the three files to it. You can put shortcuts to the programs on the desktop by right-clicking on the icons and select Send To > Desktop (create shortcut). The same trick works with most other XP games, including Hearts (hearts.exe), Minesweeper (winmine.exe) and Pinball, though the latter is contained in a folder in C:\ Program files\Windows NT; simply copy the Pinball folder to your Xpgames folder on the new computer.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).