Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://www.iap.org.br/can-i-get-lipozene-in-canada.pdf ">buy lipozene wholesale</a> "The problem is that most of the families we're talking about don't have washing machines in their homes. And when they do go to Laundromats, most facilities won't let you use their facilities for cloth diapers because their temperatures don't get high enough or they just don't want them," she told HealthDay. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/unique-hoodia-buy-online.pdf ">can you buy unique hoodia in stores</a> In the case of 64-bit architecture two to the power of 64, means that the processor can theoretically address 18,400,000 trillion values. As a result the processor can take advantage of machines with more physical memory. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/ibuprofen-10-mg-kg-dose.pdf ">is it bad to take ibuprofen for hangover</a> Corinne Claiborne was born March 13, 1916, on a plantation near New Orleans, a descendant of William C.C. Claiborne, the state's first elected governor. She attended Sophie Newcomb College, affiliated with Tulane University, and met her future husband when both were editors of the Tulane student paper. She taught school between graduation in 1935 and their marriage in 1938. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-effexor-online-no-prescription.pptx ">buy effexor online no prescription</a> Lifted for a pinch hitter in the sixth, Gee gave up four runs and seven hits. He walked two in finishing the season at 199 innings, an encouraging sign after missing much of last season following surgery to remove a blood clot from an artery in his pitching shoulder. <a href=" http://instadashapp.com/buy-mifepristone-and-misoprostol-online-in-usa.pdf ">buy cytotec cheap online</a> The revised terms of service are the latest policy change by Google to raise privacy concerns. Last month, French regulators said they would begin a process to sanction Google for a 2012 change to its policy that allowed the company to combine data collected on individual users across its services, including YouTube, Gmail and social network Google . Google has said its privacy policy respects European law and is intended to create better services for its users.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

An envelope <a href=" http://www.taalgewoon.nl/vialipro-mg.pptx ">vialipro mg</a> It's also important to recall the differing conclusions of the two official investigations of the JFK killing — one denying any conspiracy, the other suspecting one — and how much or how little cooperation investigators received from CIA officials, including Joannides himself. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/premarin-tablets-doses.pdf ">buy generic premarin cream</a> "We beg the French authorities not to grant Kazakhstan our father. He is a man of honor, who has been fighting all his life, and sacrificed so much, for freedom and democracy in Kazakhstan," the younger Ablyazov wrote. "We are afraid for his life." <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/differin-cream-buy-online-uk.pdf ">differin gel reviews uk</a> Cuban, who rose to prominence before the dot-com crash by selling his company, Broadcast.com, in 1999 to Yahoo Inc for $5.7 billion, said he did nothing wrong when he sold his 6.3 percent stake in Mamma.com. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-risperidone-online.pdf#unexpected ">order risperdal online </a> According to a statement issued by Catholic Memorial today, Ryan was appointed chaplain in 1971, a post he left in 1974 to become vice chancellor for the archdiocese. Ryan’s formal ties to the West Roxbury high school ended in 1974, but Garabedian said Ryan met his two victims through informal contacts with the high school’s athletic programs. <a href=" http://brunswickguitars.com/lexapro-cheap.pdf ">lexapro cheap</a> The dispute took place Monday, just days after Shellie Zimmerman filed divorce papers. In the papers, Zimmerman, 26, said she had separated from her husband a month after he was acquitted in the 2012 fatal shooting death of Trayvon Martin, an unarmed black teenager.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).