Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-trimethoprim-online-uk.pdf#chance ">cheap bactrim</a> The alleged fraudsters are all public employees, their spouses or members of their households, accused of lying about their income so that their children would qualify for federally subsidized reduced-price lunches, according to New Jersey Comptroller Matthew Boxer. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/caverta-yahoo-answers.pptx ">caverta yahoo answers</a> "Today's opening and trading volume point to a good startfor the new futures, and a lot of institutional and industryinvestors have shown strong interest in the tool," said Fu Yang,an analyst with Guotai Junan Futures in Shanghai. <a href=" http://feeny.nl/buy-propecia-in-mexico.pptx ">buy propecia in mexico </a> Artist renderings of the immersive environment were revealed at the D23 Expo in Japan and Staggs said guests will "discover what it feels like to soar into the sky riding a Banshee," referring to the large bird-like beasts that the Na'vi se to fly in the James Cameron blockbuster. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/cheapest-rogaine-uk.pdf#service ">rogaine for men uk</a> ABC News is dedicating its resources to reporting on breast health this October, the month of national breast cancer awareness.  In addition to informing viewers throughout the month, ABC News is asking Americans to go online and take the Pink Pledge. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-capsules-manufacturers.pptx#yoke ">isotretinoin ndc jobs</a> On Friday, Napolitano, a long-time Obama confidant and one of his first-term cabinet members, made the surprise announcement that she would be resigning from her government job later this year and seeking a post as president of the University of California.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm sorry, I'm not interested <a href=" http://www.hortidiveio.it/glycine-pills-uk.pdf ">glycine pills uk</a> Anne Snelgrove, Labour’s Prospective Parliamentary Candidate for South Swindon, said: “It is bonkers that it’s cheaper to buy a ticket for Swindon to Didcot and Didcot to London than to get a ticket from Swindon to London. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/dulcolax-online-nz.pdf ">dulcolax usa</a> Officials said the dead zone's impact creates a &#8220;ripple effect&#8221; throughout the Gulf's fishing industry, forcing fishermen out of zone-affected waters, causing competition and crowding as fishing fleets search for unaffected areas. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=differin-gel-03-price.pdf#consequently ">differin adapalene gel 0.1 price in malaysia</a> Offered both as a conventional sport-utility vehicle and the extra-long eight-seat Escalade ESV version, the 2015 Escalade brings V-8 power together with visible chrome and bling, much higher-end handcrafted luxury interior finishings, and Cadillac's CUE touch-screen infotainment system. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-metformin-online.pdf ">order metformin online</a> “What impressed me was seeing them on the set,” Sparks says. “They were playing their Game Boys and having fun with each other, and then George would walk in and say, ‘Okay, Skylan, you just got hit in the face with a shoe in front of people in the park. Let’s go.’ To see him transform was absolutely incredible. The same thing with Ethan. It was an honor to work with them.” <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-differin-03-online.pdf ">order differin gel </a> As a legal matter, self defense is what is called an affirmative defense, meaning the defense team is required to present some evidence to support it. But the threshold is very low and no one challenged that they met that standard here. Zimmerman&#8217;s injuries and the testimony of certain key eyewitnesses were more than enough, placing the prosecution in the unenviable position of having to disprove self-defense beyond a reasonable doubt.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).