Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Until August <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/veniz-xr-375-mg-side-effects.pdf#fear ">veniz xr 150</a> But, as a woman who has lived in Italy for the last 15 years, I really do not think Italian men philander more than men of other nationalities. In past decades, at the height of its popularity, tourists on the Adriatic coast would have seen Italian men at their worst - but they were mostly young boys, not mature men, operating in what they considered a flirting playground, not the place to go looking for serious relationships. <a href=" http://www.kfc.pt/where-can-i-buy-propecia-csengeri.pdf ">topical finasteride purchase used</a> Holders of preference shares and bonds in Co-op Bank are revolting against the suggested terms of the bank's rescue. They raise embarrassing questions for Co-op Group and the Prudential Regulation Authority. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-coreg-leads.pptx#exclude ">buy carvedilol online </a> Potbelly Corp said late Thursday its initial publicoffering of 7.5 million shares had priced at $14 each. In itsfirst day of trading, the stock more than doubled to $31.84,with more than 14 million shares changing hands. The stockclosed up 119.8 percent at $30.77. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/lopid-600-mg-pfizer.pdf#likelihood ">thuoc lopid 600mg</a> Treasury has used several so-called extraordinary measures,such as suspending sales of certain state securities, althoughit still has the exchange stabilization fund in reserve. Thisseldom-used fund was earmarked to stabilize currency rates andaccess the dollar balance to avoid debt issuance. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-coupon-with-longer-hair.pdf#byte ">rogaine foam cheapest price flights</a> Television footage from Aurora province, along the east coast of Luzon where Utor made landfall, showed uprooted trees that had fallen on top of houses, while roofs were ripped off some buildings.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A staff restaurant <a href=" http://www.taalgewoon.nl/wydenz-price.pptx#hopefully ">wydenz mg</a> On the economic front, the Commerce Department said new home sales rose to a five-year high, with an annual rate of 497,000 in June, up 8.3% from May. Economists had expected an annual rate of 483,000. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/ethinylestradiol-levonorgestrel-tegen-acne.pdf ">where to buy alesse 28</a> (HealthDay)—The U.S. Food and Drug Administration is attempting to halt distribution of dietary supplements that contain the stimulant dimethylamylamine (DMAA), following reports of illness and death associated ... <a href=" http://www.world-television.com/buy-avapro-generic.pdf ">buy cheap avapro</a> A spokesperson for the District Attorney told the Herald that if convicted of first degree murder, the boys will face a maximum sentence of life in prison. Because they are minors, they will not be able to face a death sentence. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-tinidazole.pdf#premises ">order tinidazole </a> On Wednesday, the actress, 27, flaunted her new diamond engagement ring on the L.A. set of her new movie, &#8220;The Wedding Ringer.&#8221; (The film, reportedly due out next year, also stars Josh Gad, Mimi Rogers and Kevin Hart.) <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/assistir-drugstore-cowboy-online-legendado.pptx#observed ">cigna mail order pharmacy contact</a> Mihaela E. Beloiu, the public defender appointed to represent him in that case, did not respond to calls left at her office, and Mann said he didn't know if Stanley Dishon was related to that alleged victim.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).