Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What do you like doing in your spare time? <a href=" http://feeny.nl/where-can-i-buy-zovirax-acyclovir-5-cream.pptx ">buy acyclovir tablets in the uk</a> FILE - This April 8, 2013 file photo shows a worker cleaning empty cages used for transporting chickens, to prevent an outbreak of H7N9 infections at a wholesale poultry market in Hong Kong. Scientists who sparked an outcry by creating easier-to-spread versions of the bird flu want to try such experiments again using a worrisome new strain. Since it broke out in China in March, the H7N9 bird flu has infected more than 130 people and killed 43. Leading flu researchers say that genetically engineering this virus in the lab could help track whether it’s changing in the wild to become a bigger threat. They announced the pending plans Wednesday in letters to the journals Science and Nature. (AP Photo/Kin Cheung, File) <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/buy-lisinopril-10-mg-uk.pdf ">buy lisinopril online uk </a> This reminds me of Italy of the old days with a government every other month. Berlusconi is the slick dapper billionaire who is no better than a Mafioso. Italy&#8217;s government is pathetic. They DO need a Mussolini type. <a href=" http://bpgcgolf.com/generic-propecia-online-usa.pdf#programme ">order propecia online cheap</a> As mortgage delinquencies fall and distress moves out of the housing market, sales will depend far more on traditional supply and demand. As of now, there isn't much of either. The first-time home buyer market has "collapsed," according to the Realtors, due to tight credit and weak employment, and millions of potential move-up buyers are still plagued by negative and near-negative equity. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=flonase-online-ordering-script.pdf#margin ">fluticasone propionate cheap xanax</a> Around 65pc of companies surveyed said they believed &ldquo;government policies will have no impact, or even a negative one&rdquo;, with Britain&rsquo;s ageing energy infrastructure this year overtaking the creaking transport network as &ldquo;the biggest future concern for businesses&rdquo;. <a href=" http://www.hortidiveio.it/can-take-dextromethorphan-high-blood-pressure.pdf ">dextromethorphan hbr 15 mg</a> Raymond James and Associates maintained its "strong buy" recommendation on the stock and raised its share price target to $675 from $600, based on expected demand for the lower-end iPhone, coupled with the NTT DoCoMo relationship and the preservation of gross margins.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.kfc.pt/propecia-merck-online-test.pdf ">propecia sale uk zkušenosti</a> On his most recent trip he scrambled across the cedar-robed hillsides of Ayubia, 60 miles northwest of Islamabad, the majestic peaks of Kashmir on the horizon, chasing a butterfly known in India but not in Pakistan. <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/micardis-plus-40-mg/ ">micardis hct 40mg 12.5mg</a> "I had been chasing these animals for five or six years," Oliver said. "If you saw Andy Murray win Wimbledon over the weekend, you know it was a long road to get there and a big relief. I felt that total awe and joy. I've worked in this field for many, many years, and have never seen anything close to this." <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/is-there-a-generic-alternative-for-nexium.pdf ">warnings about nexium</a> "There are all kinds of reasons why people want to be anonymous. Imagine you lived a fairly modest lifestyle and you wanted to give charitably. You could do it through a donors-advised fund and no one would treat you differently," she said. <a href=" http://freaktab.com/maxalt-5-mg-mlt.pdf#personality ">maxalt rpd reviews</a> The SEC said Abacus&rsquo;s marketing materials failed to disclose Paulson&rsquo;s role in picking the underlying assets, instead saying that a subsidiary of ACA Capital Holdings selected them. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?clinique-acne-solutions-oil-control-cleansing-mask-reviews.pdf ">clinique acne solutions set price</a> Silkair, SIA's fully-owned regional subsidiary, will retireits fleet of Airbus A320s and induct new Boeing 737s over the next few years as it grows its network ofAsia-Pacific services. SIA itself has ordered dozens of newAirbus A350s, and Boeing's 777-300ERs and 787-10s.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).