Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://powerbible.com/where-to-buy-levothyroxine-sodium.pdf ">buy levothyroxine</a> Foreign fast-food outlets have mushroomed in Paris in the past two years, selling gourmet versions of burritos, burgers and brownies. They have become popular for their high standards of quality and authenticity. ... <a href=" http://svarw.com/?taking-nexium-while-pregnant.pdf#status ">nexium savings card</a> "I'm still trying to figure that stuff out," Bostic said. "Obviously I'm new to the league. There's going to be a lot of new things I'm going to have to find out. I'm learning from the older guys and really just finding out the process. I'm really just figuring out all of this stuff." <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/pfizer-zoloft-coupon-sj4000.html#tv ">zoloft yellow pill does</a> Some of the increase may be attributed to college or high school students looking for summer jobs. In the early summer, “initially we see a slight increase, because more workers are entering the market, and they haven’t found jobs yet,” she said. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/is-diclofenac-over-the-counter-in-uk.pdf ">buy diclofenac uk</a> If he says no, the bankruptcy case would be dismissed and the city likely would negotiate concessions outside of court. Lawsuits from unpaid vendors who have sold goods and services to the city would be likely. <a href=" http://vonfluestudio.com/order-ventolin-online-canada.pdf ">buy salbutamol inhaler tesco</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with outfielder Vernon Wells to discuss the Yankees' fading postseason hopes, the tough road trip and what the team's recent stumble means going forward.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on work experience <a href=" http://www.oezb-verlag.de/index.php?option=xenical-pharmacist-only-medicine#deserts ">where can i buy orlistat over the counter</a> "Natural England is currently considering an application from the cull company for a short extension of two to three weeks so as to maximise the disease control benefits achieved this year." <a href=" http://www.novacast.se/anadrol-50-for-sale-uk.pdf ">anadrol vs dbol vs winstrol</a> She said many of her country's people believe Singaporecould provide them with the key planks of their developmentmodel as it grapples with huge challenges, ranging from decrepitinfrastructure to ethnic violence. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/vitalikor-gnc-price.pdf#garlic ">vitalikor 07/2016</a> Most arrived here at the age of 8 or younger, and three-quarters have lived in the U.S. for a least a decade. Fully one-third are still between the ages of 15 and 18, looking forward to going to college and starting careers. <a href=" http://www.stconsultores.com/buy-metronidazole-online-free-shipping.pdf ">order metronidazole online uk</a> The second election in three years looks set to usher in a new government led by the left-leaning, pro-European Social Democrats after the center-right coalition collapsed because of spying and corruption allegations. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-price-in-india-new.pdf#clasp ">pfizer cytotec 200 mcg compresse duspatalin</a> Gene Penaflor's ordeal began on September 24, when he and a hunting partner set off from a hunting camp in the national forest. The two men eventually separated, but agreed to meet up for lunch. The meeting never took place, as Penaflor slipped, fell on steep terrain, and lost consciousness. By the time he regained his senses, night had fallen, and Penaflor was forced to make a campsite for himself. 

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).