Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Sorry, I'm busy at the moment <a href=" http://www.anspc.it/index.php/full-throttle-on-demand-natural-male-enhancement.pdf#majority ">full throttle on demand mg</a> Brendan Ryan, who’s been a Yankee for all of 48 hours, scored the winning run in the ninth inning on a wild pitch by Orioles closer Jim Johnson. Ryan led off he ninth with a single and Johnson’s throwing error on Chris Stewart’s sac bunt put Ryan in scoring position. Curtis Granderson bunted the runners over and Johnson bounced a pitch that rocketed past Matt Wieters. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-buspar.pdf#undo ">buy cheap buspar</a> A condition called wet macular degeneration diminished Hal Lasko’s eyesight to the point that he’s now legally blind. But, using big fonts on the computer and “patience,” Lasko’s mastered Microsoft Paint and started churning out impressive landscapes and animals in his unique, extremely pixelated style. <a href=" http://feeny.nl/buy-levonorgestrel.pptx#neglect ">buy levonorgestrel</a> President Barack Obama told former campaign staffers and volunteers now working for a group aimed at building grassroots support for White House policies that their work was less flashy but just as important as campaigning, during a gathering at the Mandarin Hotel in Washington Monday night. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-pharmacist-journals ">discount erectile dysfunction medication fixing</a> The cause has been renewed confidence in the housing market. Bank sources say lenders are so desperate to take advantage they will pay slightly higher interest rates to attract funding for mortgage loans. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/how-much-does-a-baclofen-pump-cost.pdf#cattle ">baclofen price philippines</a> Meanwhile, in France for example, a 2011 report from the health ministry showed 20 percent of expectant mothers had more than six ultrasounds and four percent had more than 10 — without any obvious benefit.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I work for myself <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?imipramine-150-mg-day.pdf#now ">imipramine indications</a> A spokesman for Bloomberg LP, the mayor&rsquo;s information-services firm, said the fees for 25 of the terminals, which were already being used by the city&rsquo;s financial departments, were waived when he took office in 2002. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/cheapest-nexium-40-mg.pdf#furs ">nexium uk price</a> The recall elections have attracted more than $3.5 million in campaign contributions. But the vast majority of the funds - nearly $3 million - have come from opponents of the recall effort who support stricter gun control, figures the Colorado Secretary of State's office released on Monday showed. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/is-5-rogaine-available-in-canada.pdf#severe ">rogaine foam reviews amazon</a> "When Wall Street banks control the supply of both commodities and financial products, there's a potential for anti-competitive behavior and manipulation," said Sen. Sherrod Brown (D-Ohio), a member of the banking committee. "It also exposes these megabanks -- and the entire financial system -- to undue risk." <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/do-need-prescription-clomid.pdf ">where can i get clomid in australia</a> The death was ruled a homicide March of 2011, after a tip received by Cleveland Police provided information that enabled the coroner to rule out suicide and accidental death, according to the Cleveland Plain Dealer. <a href=" http://www.mca.ie/clomipramine-cost-increase.pdf ">clomipramine 25 mg capsule</a> Tamerlan Tsarnaev died of his injuries, while Dzhokharevaded arrest for most of a day, leading to a lockdown of muchof the greater Boston area. Dzhokhar, badly wounded, was foundhiding in a boat in a backyard the evening of April 19.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).