Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

US dollars <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/order-lexapro-canada.pdf ">can you buy lexapro online</a> Boehner and the Republican leaders in the House are insisting on a conference with the Senate &#8212; even announcing a team of eight Republicans, including Cantor; House Ways and Means Committee Chairman Rep. Chairman Dave Camp, R-Mich.; and House Budget Committee Chairman Rep. Paul Ryan, R-Wisc. &#8212; who would lead the negotiations. <a href=" http://www.world-television.com/buy-cleocin-online.pdf ">buy cleocin t pads</a> Scarcely a day passes without a new dispute in the government - an uneasy alliance of former adversaries forced to work together after an inconclusive general election - raising speculation it may fall in the autumn. <a href=" http://www.jilchambless.com/dilantin-100mg-pfizer.pptx ">adjusted dilantin level</a> The company's CFO Chialin Chang explained, "If you compare the HTC One - in terms of sell-out, in terms of our internal data - to the combined hero products we had over the same period last year, it's actually performed better." <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-cheap-fluconazole.pdf ">can you buy fluconazole otc</a> NRF's Shop.org division forecast a 13 to 15 percent increase in online holiday sales to as much as $82 billion, which would be stronger than the increase of about 11.1 percent seen during the 2012 season. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/medrol-dose.pdf ">medrol 32 mg bijsluiter</a> Last month, a militia group attacked several cafes in central Baghdad. Attackers accused the businesses of employing female waitresses to also work as prostitutes or for selling drugs. Cafe owners and customers denied this, saying the militia were simply looking for excuses to shut them down.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I study here <a href=" http://www.bellavistaar.gov/propecia-finasteride-1mg-buy.pdf#mummy ">order propecia australia</a> The Argentine became the fifth player to qualify for next month's elite eight-man tournament in London but four spots are still up for grabs as Wimbledon champion Andy Murray has ruled himself out following back surgery. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/olanzapine-fluoxetine-6-25-mg.pdf ">zyprexa pill identifier</a> "Those who do these things are determined to undermine the peace negotiations, are determined to force people like us to leave the negotiating table," Palestinian chief negotiator Saeb Erekat told Reuters. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/oxcarbazepine-trileptal-treatment-of-bipolar-disorders.pdf ">oxcarbazepine order online</a> She is so furious that she has threatened to cancel her trip to the US next month — the only full state visit scheduled at the White House this year and the first by a Brazilian head-of-state in two decades. <a href=" http://www.czwg.com/cost-abilify-2mg-abilify.pdf ">buy 2mg abilify online ikea</a> The Scotsman provides news, events and sport features from the Edinburgh area. For the best up to date information relating to Edinburgh and the surrounding areas visit us at The Scotsman regularly or bookmark this page. <a href=" http://ascofarve.com/?where-to-buy-superpump-max.pdf#pitch ">superpump max reviews bodybuilding</a> Stoute's wife called her mother, Carlene Stenejhem, and told her what happened. "I said, 'Yeah, right,'" Ms. Stenejhem recalled. "And she said, 'No, Sorella bought a car on eBay and we have to buy it.'"

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).