Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

It's funny goodluck <a href=" http://www.markolukac.com/info-obat-harnal-ocas.pdf ">harnal ocas dose</a> During a reception following her speech to the National Association of Convenience Stores, the former Secretary of State reportedly took a shot at Biden, telling a few attendees that he opposed the raid that resulted in the death of Osama bin Laden, while she had vigorously supported it. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-50-mg-review.html ">street value zoloft 100mg nuspojave</a> The combined CDU/CSU bloc has about 40 percent supportnationwide, meaning that if they do win on Sept. 22 they willneed a partner to form a government, be it the FDP or the SocialDemocrats (SPD) with which she ruled in a "grand coalition" from2005 to 2009. <a href=" http://beetperformer.com/prematurex-reloaded.pdf#cheek ">where can i buy prematurex in south africa</a> With Robin van Persie missing this leg of the tour, which moves on to Australia on Sunday before stops in Yokohama, Osaka and finally Hong Kong on July 29, Wayne Rooney will be the centre of attention. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/citrato-de-tamoxifeno-20mg-ultrafarma.pdf ">is nolvadex prescription only</a> The big-hitting Brands (who pushed Rafael Nadal to four sets at the French Open) isn&#8217;t the type of opponent to give Federer any rhythm off the ground and engage in long rallies. But as the match progressed and Federer got more swings on the ball, his game seemed to click. With the way Federer worked the net and pushed Brands back with perfectly weighted lobs, by the end of the match you wouldn&#8217;t have known he was playing with a new racket. Aside from some awkwardness on the backhand side &#8212; it must feel so different to swing with a markedly larger head size on a one-handed backhand &#8212; Federer looked great in the end. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-tablet-price-in-india-airtel.pdf ">buy cytotec misoprostol espaol</a> "And once they signaled to the maket that they were out forsize and were not going to play the usual game of pulling in thespread as orders came in the book, investors were willing tocome into the deal in size."

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you know each other? <a href=" http://uff-fau.org/chloral-hydrate-street-price.pdf#attacks ">generic name for chloral hydrate</a> "But despite offering £1m for each aircraft (they were originally sold to BA by the British government for a pound) sadly our friends at British Airways were having none of it - and decommissioned the planes in a way that makes any chance of them flying again an unlikely prospect!" <a href=" http://www.hardmusica.pt/buy-accutane-mastercard.pdf ">can you buy accutane online uk</a> "Very few archaeological excavations had been conducted in Iraqi Kurdistan before 2008," Pappi wrote in an email to LiveScience. Conflicts in Iraq over the past three decades have made it difficult to work there. Additionally archaeologists before that time tended to favor excavations in the south of Iraq at places like Uruk and Ur. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-betamethasone-01-cream.pdf#yearling ">betnovate ointment buy</a> The broad specifications in the contracts give the TBA market much more liquidity and depth than any other market for mortgage bonds, making it easier for participants to trade huge amounts of securities. Thus any investor familiar with agency MBS could have guessed that the Fed would use the TBA market. Also, the Fed publishes its trading results weekly. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/promethazine-codeine-cough-syrup-online-pharmacy.pdf#superintend ">where can i buy promethazine codeine cough syrup online</a> An EU diplomatic source said that in the solar agreement,the agreed price was 0.56 euro cents per watt, near the spotprice for Chinese solar panels in July in Europe, according tosolar exchange pvXchange. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-bimatoprost-cod-saturday.pdf ">order bimatoprost</a> Under amnesty rules, teams with cap room have until 5 p.m. Sunday to place a bid on World Peace. If there are no bids, he becomes a free agent and could sign a deal with the Knicks as early as Sunday night. “I could see it working with a team like Gregg Popovich and the San Antonio Spurs or maybe Miami,” says an NBA player who knows World Peace. “But I don’t know how things will work out with him back in New York.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).