Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://www.anspc.it/index.php/ky-jelly-2.pdf#persuaded ">ky jelly reviews intense</a> Russia-focused Megafon previously reported consolidatedrevenue up 8.4 percent, with mobile data up 28 percent.Vimpelcom reported Russian revenue increased 5 percent withmobile data revenue up 37 percent. <a href=" http://www.fondapi.it/where-to-get-nolvadex-in-canada.pdf#campaign ">how many mg nolvadex pct</a> The big reveal for Dexter himself is that after all those years as a sociopath, he suddenly has real feelings. This places him between two worlds, and given what he’s done, can he live in either one? <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/eriacta-kaufen.pdf#blade ">eriacta 100 how to use</a> A federal advisory panel recommended approval ofGlaxoSmithKline's new drug to treat chronic obstructivepulmonary disease (COPD), but suggested the company be requiredto conduct further safety studies once the drug is approved. GSKis developing the product with Theravance. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-nasal-spray-dose-gluten-free.pdf ">flonase otc walgreens vhs</a> After the vote Friday, the House Majority Leader, Eric Cantor, called out the names of potentially vulnerable Senate Democrats who will now be confronted with casting a vote on an issue Republicans see as a winner for them. <a href=" http://www.assurscoot.com/prostin-e2-ingredients.pdf#match ">prostin gel canada </a> Chidambaram announced in February a target of 400 billionrupees ($6.2 billion) for this fiscal year through partialsell-offs of state-run firms, as part of his efforts to staveoff a threatened ratings downgrade by reducing the fiscaldeficit to 4.8 percent of GDP.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you need a work permit? <a href=" http://armv.org/purchase-ampicillin-online.pdf ">purchase ampicillin online</a> NYPD Commissioner Raymond Kelly&#39;s status as the &#39;architect&#39; of stop-and-frisk policing raises &#39;serious concerns,&#39; said New York City mayoral candidate William Thompson, pictured. <a href=" http://stravemarketing.com/ventolin-inhaler-online-cheap.pdf#appointed ">ventolin inhaler online cheap</a> The impasse between congressional Democrats and Republicansto pass an emergency funding bill, which has led to a third dayof a partial U.S. government shutdown, continued with littlesign of progress toward a solution. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/generic-macrobid-nitrofurantoin-tablet.pptx#namely ">macrobid 50 mg</a> If you&#39;ve already played these titles or feel they&#39;re a little too mainstream for your tastes, check out Steam this week for many others. If you have a little money to spend now, you may not have to buy another game until Christmas. <a href=" http://powerbible.com/buy-clomid-in-uk-online.pdf ">buy clomid online from canada</a> Ralph Rivera, director of future media at the BBC, said: "The BBC has played a hugely important role in inspiring a generation of digital and technology leaders in the past, and now it&#039;s time to reignite that creativity." <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-dispersible-tablets-uses-yii.pdf ">cefixime dosage for child calculator</a> He knows of cases in which people have lost their jobs because of the condition - including a teacher who had difficulty recognising pupils, causing problems when parents came to pick up their children at the end of the day,

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).