Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.handsfree.com/buy-isotretinoin.pdf ">buy isotretinoin online reviews</a> "It's going to take more than a couple of days," he said. "I just want to play and I want to be 100 percent when I play. I'm not good when I'm 70-80 percent. I may be all right, but I want to be more than all right." <a href=" http://jfafilm.com/atorvastatin-calcium-dosage.pdf#lake ">atorvastatin uk spc</a> He claims he was only trained on Horizon for a day and a half. &ldquo;I&rsquo;m more used to pen and pencil,&rdquo; he says. &ldquo;Technology is moving so fast now, and there doesn&rsquo;t seem to be anybody out there with the patience to show you how to use it.&rdquo; He admits, though, that he should not have signed off the books. &ldquo;That&rsquo;s where I made a mistake. But if I didn&rsquo;t do that, I wouldn&rsquo;t be opening the next morning &mdash; so unfortunately I was putting my customers before myself. I should have shut the shop and let them come and sort it.&rdquo; As for his period in jail: &ldquo;It was all right for me, I was locked away &mdash; but my family had to face the public.&rdquo; <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-for-oily-skin-zkgames.pdf ">isotretinoin for dogs episode</a> The question is &#8220;Will the PC ever be able to catch up to the One&#8217;s version?&#8221; I think once the install base of the One is big enough, RIP Minecraft Xbox 360 version, and the PC&#8217;s reign as &#8216;the best Minecraft version&#8217; will be over. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-metronidazole-for-dogs-online-uk.pdf#leave ">where to buy metronidazole or tinidazole</a> The Asiana Airlines Boeing 777 had more than 300 passengers and crew members on board when it crashed while landing at San Francisco International Airport. The National Transportation Safety Board is currently investigating the causes of the crash. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?desyrel-tablet-50-mg.pdf ">desyrel tablets</a> Candy-flavored cigars appear on display at a custom tobacco shop in Albany, N.Y. One in 12 high school seniors report trying the novelty smokes, according to the Centers for Disease Control and Prevention.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/side-effects-of-sinrex.pdf ">sinrex vs male extra</a> Herman Van Rompuy, the president of the European Council, which brings together the EU's member states, was asked by leaders to draft a report detailing what was required to strengthen the single currency and overhaul the monetary union. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medicines-amphetamines-causes#cherries ">erectile dysfunction medication with no side effect oprelvekin</a> Outside of fixed-income trading, wealth management could feel its profits squeezed. Credit Suisse plans to commit the same amount of capital to private banking and wealth management as it does to investment banking. Right now, it applies less than two-thirds as much capital to its private wealth business. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/buy-spironolactone-uk.pdf ">order spironolactone uk</a> The more due diligence that currency operators perform ontheir customers, mostly by verifying the personal informationthey submit when signing up for an account, the harder it is forcriminals to use them to launder money. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/imipramine-strengths.pdf ">tofranil bladder spasms</a> For higher value homes, the tax is disproportionately higher. Two-thirds of Londoners fell into the higher three per cent band for homes worth over £250,000, which means a charge of at least £7,500. The highest paying borough, Westminster, raised £296 million for the Treasury — including £189 million raised from homes worth £2 million or more, which pay a seven per cent rate of stamp duty. <a href=" https://www.citis.com.br/should-i-take-clomid-at-the-same-time-everyday-fertilaid.pptx ">ordering clomid from mexico hurricane</a> But Jackman says that the &#8220;out-of-towners&#8221; are a bit of a problem, though. He says, &#8220;I have a funny feeling that to get a photo with a celebrity is even greater than climbing the Empire State Building. I see people just behave appallingly. Even if I say, ‘I’m with my family,&#8217; there are tourists who are like, ‘Uh huh, I don’t care.’”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).