Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.versaillesevents.fr/sinequan-sleeping-pill-numbers.pptx ">sinequan insomnia ptsd</a> The Environment Secretary said organisations fighting against GM technology such as Greenpeace and Friends of the Earth were &ldquo;casting a dark shadow over attempts to feed the world&rdquo;. <a href=" http://www.abacoeduca.com/purchase-motrin.pdf ">what is the active ingredient in motrin pm</a> George Zimmerman's brother Robert Zimmerman responded to Obama's comments in an interview with Fox News, saying a lot of people wanted to hear from the president and "I'm glad he spoke out today."  <a href=" http://abcmedicalservices.co.uk/buying-accutane-online-uk-safe.pdf#different ">cheap accutane uk</a> "We're talking here in China and Korea about veryknowledgeable shrewd investors ... but there nevertheless can bein their reading some uncertainty or confusion about where we'recoming from and that's why it's important to talk about that,"he said in an interview on Thursday. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-heart-rhythm-lowers.pdf ">celexa heart rhythm rapid heart</a> BAGHDAD (AP) — A suicide bomber blew himself up among a crowd of Shiite pilgrims passing through a mainly Sunni neighborhood in Baghdad and another detonated his explosives inside a cafe north of the capital, the deadliest of several attacks across Iraq on Saturday that killed at least 66 people. <a href=" https://ilcorvopasta.com/buy-generic-venlafaxine.pptx#geography ">effexor xr versus effexor er</a> After a timid batting performance at Lord&rsquo;s, England came out with all guns blazing, scoring 407 all out in a day. Andrew Flintoff struck five sixes and then finished off Australia&rsquo;s erratic reply with two wickets in two balls.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

It's a bad line <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-guidelines-worksheet.pptx ">cost of generic accutane with insurance claim</a> The source did not elaborate. But several corporate lawyers,while noting that they had no direct knowledge of the company'splans, said that one likely route for the 28 partners would beto list Alibaba by effectively creating a new partner that wouldbecome the publicly traded company. <a href=" http://www.skanholz.ee/20-mg-accutane-daily.pdf ">accutane 40 mg once a day</a> That also highlights another major risk factor for Ireland'seconomy - property debt. One in five mortgage holders is inarrears or has had their loan restructured, and bad debts couldyet force banks already bailed out once by the state to ask formore help. <a href=" http://www.valentineavoh.com/addyzoa-capsules-dosage.pdf#explode ">addyzoa capsules uses</a> The 76-year-old media magnate is making his final appeal against the jail sentence and ban from office handed down by lower courts for the fraudulent purchase of broadcasting rights by his Mediaset media empire. Three other people were also convicted in the case. <a href=" http://www.kfc.pt/hair-loss-rogaine-propecia-euros.pdf#empire ">cheap generic propecia uk qts</a> It also remained to be seen whether Cohen, who faces nocriminal charges himself, can keep his hedge fund empiretogether as a fully functioning firm employing nearly 1,000people, with offices in eight cities around the globe. <a href=" http://www.espaitaronja.com/generic-lipitor-buy-not-working.pdf#parrot ">amlodipine atorvastatin tablet ezee</a> Even though James Gunn is at the helm of "Guardians of the Galaxy", fortune favors the bold and so far the experimental practice of presenting his content at the D23 Expo proved to fans that there's some great potential.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).