Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Where do you come from? <a href=" http://webtelmedia.se/order-wellbutrin-canada.pptx ">wellbutrin xl purchase online</a> "These are two species that you shouldn’t never run from: Black bear or mountain lion," said Patterson. "You should make yourself big, as much as you can.  Whether it’s taking your jacket and putting it over your head, or picking up sticks or just waving your arms, you need to fight back." <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-400-mg-for-sale-nasl-kullanlr.pdf ">suprax 125 injection skotlet</a> "Our financial situation is quite healthy, but we do haveconcerns for a credit crunch in the industry. The concern doesexist for us. We solved our problems already and we are at avery stable situation, but other companies' problems willindirectly affect us - it's all interconnected," said GreentownChina Holdings Chief Financial Officer Fung Ching Simon. <a href=" http://fit2rundirect.com/dosage-of-cefixime-lyme.pdf ">cefixime antibiotic dosage vma</a> In the ongoing investigation of price fixing in the auto parts industry, a total of 20 companies and 21 executives have been charged. All 20 companies have either pleaded guilty or intend to plead guilty, and together they have agreed to pay more than $1.6 billion in criminal penalties. <a href=" http://jfafilm.com/atorvastatin-calcium-tablets-10mg.pdf#responsibility ">caduet 10/20 mg</a> Since their deaths, a political fight has emerged over a system of compensation for survivors in which benefits for next-of-kin will depend on whether a firefighter was considered a full-time or seasonal employee. <a href=" http://www.kfc.pt/order-propecia-dniprorudne.pdf#glands ">where to buy propecia online mastercard</a> The recent protests in Egypt were said to have been the biggest uprising in human history, with more than 30 million people taking to the streets to voice their opposition to President Morsi before he was ousted by the army.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'll call back later <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/vitagra-erfahrungen.pdf ">ps vita gra online</a> According to the liberal-leaning Center on Budget and Policy Priorities, state governments now spend 28 percent less per student than they did in 2008. Meanwhile parents and political leaders are pushing to make both private and public colleges more affordable in the face of ever-rising tuition. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/how-to-taper-off-200-mg-lamictal-estrogen.pptx ">lamictal xr starter kit directions</a> Recalling the moment when he and the Duchess emerged from the hospital with Prince George in a moment that was televised around the globe, the Duke said they were “happy to show him off to whoever wanted to see him”. <a href=" http://predicare.se/eclipse-rely-detox-review.pdf ">rely detox reviews drug test</a> A former Goldman Sachs Group Inc investment banker,Sonneborn joined KKR in 2008 from money manager TCW Group Inc,where he served as president at the time it was in talks about apossible deal with KKR. TCW was taken over in February by KKR'sprivate equity rival Carlyle Group LP. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-anxiety-ocd.pptx ">doxepin online axis</a> Snyder, in a telephone conference with reporters, declined to comment on King’s accusations, citing ongoing litigation. He conceded that recent lawsuits may have affected the timing of the bankruptcy filing by “a day or so,” but said the filing was imminent regardless. <a href=" http://shakingbox.com/is-80-mg-of-accutane-a-high-dose-tpa.pptx ">cost accutane australia qld</a> NEW YORK, Sept 20 (Reuters) - U.S. stocks edged slightlylower on Friday following comments by a senior Federal Reserveofficial that sparked concerns that the central bank's stimulusefforts could be scaled back from October.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).