Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to cancel this standing order <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/how-to-get-a-prescription-for-flagyl.pdf ">canine flagyl treatment</a> Related headlines should come in handy in breaking-news situations when reporters pluck real-time 140-character recollections or photos for their stories. The clickable headlines are meant to direct people following unfolding situations or celebrity drama to longer-form destinations where they can make sense of the news. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/periactin-uk-buy.pdf ">cyproheptadine online uk</a> The entire FFA market has shrunk as the dry bulk shippingmarket has suffered one of its worst and longest ever downturns.Owners had ordered large numbers of new vessels between 2007 and2009, just in time for the collapse of the global economy afterthe 2008 financial crisis. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-star-trek-voyager-tricorder.pptx ">buy star trek voyager tricorder</a> Djokovic, the 2011 champion and bidding to reach the final for a fourth year in succession, next faces either American wildcard Tim Smyczek or Marcel Granollers of Spain for a place in the quarter-finals. (AFP) <a href=" http://www.assurscoot.com/auvitra.pdf ">vardenafil auvitra 20 mg</a> The country's emergence as an energy-rich nation riskspushing up the value of the shekel because it no longer has toimport so much dollar-denominated fuel and can even start makingexports, altering the shape of its balance of payments. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/buy-atrovent-uk.pptx ">atrovent order</a> Pringle cited Citi trading strategy research showing tens of billions of dollars' worth of assets under management linked to the VIX through structured notes, which had to be rebalanced to reflect actual market moves. This dampened volatility, he said.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/cheapest-albuterol-hfa.pdf ">cheaper alternative to albuterol</a> And Merrill Lynch's institutional sales and trading arm lost $778 million, up from a loss of $276 million in the same quarter last year, hurt by a 20 percent drop in fixed income, currency, and commodities trading revenue, excluding an accounting adjustment. <a href=" http://fotahouse.com/prozac-mg-20.pdf ">buy prozac online no prescription</a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-prozac-online-uk.pdf#infant ">buy prozac online uk</a> The bodies, believed to be female, were found about 100 to 200 yards apart and a 35-year-old man was arrested and is a suspect in all three deaths, although he has not yet been charged, East Cleveland Mayor Gary Norton said Saturday. <a href=" http://www.icbonline.org/coupon-for-rogaine-receding-corners.pdf ">rogaine online purchased over the counter in ireland</a> Two bulldozers from Santa Barbara County Fire and four from San Luis Obispo County are also working to cut fire breaks around the wildfire burning in extremely rugged terrain covered with heavy brush beneath thick stands of pine and oak trees. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/buy-tretinoin-uk.pdf ">buy tretinoin cream 0.025 uk</a> Big firms plan to increase capital spending by 5.1 percentin the current fiscal year to next March, lower than 6.0 percentprojected in a Reuters poll. That was largely unchanged fromtheir plan three months ago, despite government plans to boosttax incentives to lure companies into spending more.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).