Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.icbonline.org/price-of-rogaine-at-walmart-px.pdf ">rogaine foam more hair loss skin</a> With looting being such a major component of Dragon&#8217;s Crown it&#8217;s worth noting how its actually implemented into the combat scenarios of the game. On both the PlayStation 3 and the PS Vita there is cursor which can be pointed at specific environmental objects. This pointer directs an NPC companion who just travels along with you on your journey, Rannie can unlock treasure chests or discover hidden artifacts hidden in each level, and will scamper behind you picking up loot along the way. Your actual playable character isn&#8217;t controlled by the cursor, but the cursor itself is used quite frequently. Alongside using it to uncover new treasure, it&#8217;s also used for opening doors, reviving party members, and casting some types of magic spells. It&#8217;s a weird implementation, especially on the PlayStation 3. The Vita actually incorporates some touch mechanics that replace the need for a cursor, but in the heat of battle it can be a little archaic on the PlayStation 3. Like I said, you can have hard time just finding your character, let alone a cursor on screen when the action is heavy. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/arcoxia-etoricoxib-msd-60mg.pptx ">harga obat arcoxia 120 mg</a> Higher concentrations provide longer protection, not better protection. Consumers should steer clear of products with more than 30% DEET and avoid any bug repellent on children less than 6 months old, the EWG says. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/does-naprosyn-500mg-get-you-high-dynamic.pptx#bronze ">naprosyn ec fort 500 mg gastro resistant</a> I&#8217;m going to go out on a limb here and predict that it doesn&#8217;t work. The Palestinians will say &#8220;thanks for our terrorists&#8221; and nothing will change except for there being more terrorism. <a href=" http://stravemarketing.com/cheap-neurontin-no-prescription.pdf ">buy cheap neurontin</a> It is not yet clear how much last night&#039;s ruling will in the end save BP, because the judges did not throw out the controversial method used by the claims administrator for calculating compensation. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/generic-nolvadex-uk.pdf ">buy nolvadex tamoxifen uk</a> Drought expanded in Iowa and Illinois in the most recentweek, the U.S. Drought Monitor said yesterday. Iowa, Illinoisand Indiana are headed for the driest August since 1897,according to T-Storm Weather. Morgan Stanley, Planalytics Inc.and Macquarie Bank cut forecasts for corn and soybean yieldstoday.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A financial advisor <a href=" http://www.webdynamics.ca/is-there-a-generic-mobic.pdf ">mobic tablets</a> When it comes to Alexa&#39;s sartorial influence, there&#39;s no doubt that her style has had a somewhat of an impact on the way we dress. Not merely because she was once Karl Largerfeld&#39;s muse, or even since she was described as a &#39;phenomenon&#39; by American Vogue&#39;s Anna Wintour, but because her style is classic, easy to wear and easy to emulate. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/can-you-buy-lexapro-online.pptx ">can you buy generic lexapro</a> Friends said Lloyd couldn't afford a car and would bike 20 miles to make it to Bandits games. There were also times, friends said, that the talented linebacker couldn't even afford a uniform and would wear jerseys with other players' names on them. <a href=" http://buumon.org/buy-real-paxil-online.pdf#coil ">switching from paroxetine to fluoxetine</a> Or the House could pass the Senate bill as is, and vote on a separate bill to defund Obamacare. That option would hand Democrats victory in the spending fight, but it might appease some Republicans who want to vote against the President’s health care law. <a href=" http://www.prodental.com/?can-you-become-a-pharmacy-tech-online#barefooted ">smiths pharmacy drug prices</a> The tax break is similar to those on offer to oil and gas explorers in technically-challenging and less economic fields in the North Sea, where they have been credited with revitalising interest. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/amoxicillin-prescription-for-strep-throat.pdf ">amoxil bd 400 mg generico</a> Oil and gas currently account for 0.4 per cent of GDP - down from 0.7 per cent last year - and the figure is expected to plunge to just 0.03 per cent by 2040, according to the fiscal watchdog.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).