Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://sexperterna.org/buy-alli-uk.pdf ">alli orlistat costo</a> When last we saw Woods, he couldn’t stand the pain in his left elbow, which he tweaked during his win at the Players Championship then exacerbated due to Merion’s unyielding rough. On Tuesday, while saying his elbow is “good to go” (even though he’s protecting it by playing just nine practice holes a day) he explained how bad it was at the U.S. Open. <a href=" http://www.omegaplast.hu/generic-spironolactone-cost-you.pptx#dust ">aldactone tablets for hair loss ebook</a> “The health care reform law has completely changed the fundamentals of the health care marketplace. Insurers and providers are changing long-established ways of doing business to adjust to new realities and accomplish our mission to provide coverage and quality care,” Boyd said. <a href=" http://unpluggedexpo.com/mucinex-fast-max-night-time-side-effects.pdf ">mucinex fast max dm max high</a> &ldquo;But obviously we've got our ways around that, you don't have to tell us that - because we, you know, like yourself, 99% of my landlords don't want Afro-Caribbeans, or any troublesome people.&rdquo; <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-yan-etkileri-var.pdf#haze ">isotretinoin can you drink alcohol fmcg</a> "Her adult children are driving her more nuts than ever," Bravo's show description indicates. "Albie is single and ready to mingle, Chris is eager to come up with the best idea since the stripper/car wash, and Lauren is ready to entertain the idea of letting Vito put a ring on it. <a href=" http://predicare.se/thermo-blast-pills.pdf ">thermo blaster review</a> The city estimates it has 78,000 "abandoned and blighted"structures, roughly one fifth of Detroit's housing stock, and38,000 are considered dangerous. This in an area of 139 squaremiles - big enough to fit Manhattan, Boston and San Francisco.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Another year <a href=" http://iacs.org.br/buy-estradiol-patch.pdf#buyer ">where can i buy estradiol</a> The Cardinals have two lefthanded hitters in the lineup against Red Sox southpaw Jon Lester, with leadoff man Matt Carpenter at second base and first baseman Matt Adams batting seventh. Allen Craig returns for his first game since Sept. 4. The All-Star first baseman, sidelined for a month and a half with a foot injury, slots in as the designated hitter and bats cleanup. It's a huge advantage for the Cardinals over the usual National League team that has to find a bench player to be the DH in the American League park, and a testament to what Adams has done to make it an easy call for Mike Matheny. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/cheap-generic-finasteride-uk.pdf ">order finasteride uk</a> ** Norway-based international telecoms group Telenor has agreed to buy Tele2's consumer fiber andcable business in Sweden in a $122 million deal that will makeTelenor the second-biggest broadband supplier inSweden. <a href=" http://www.arnulfus.nl/le-metronidazole-500-mg-flagyl.pdf#sausage ">flagyl metronidazole 400mg</a> What is even less clear is the ability of the U.S. Department of Health and Human Services to operate a federal data "hub" that underpins both the state-run exchanges and the 34 state exchanges that fall under the purview of the administration. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?combivent-500-mg.pdf#rule ">buy combivent online</a> The Giants routinely stacked the line to attack Peterson, daring the Vikings’ new starting quarterback, Josh Freeman, to throw, and he happily obliged on his way to a dismal 20-of-53, 190-yard night, something that Tuck said was “a little bit” of a surprise. The Minnesota offense didn’t score a single point. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/stendra-avanafil-vendita.pptx#er ">super avanafil</a> The National Secular Society welcomed the report, which it said painted a "bleak but accurate" picture. However, Stephen Evans, its campaigns manager, said: "Many faith schools do not treat it as an academic subject, but as an opportunity for evangelising."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).