Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What's the interest rate on this account? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/tamsulosin-04-mg.pdf ">tamsulosin price walmart</a> “You can’t say because we play the first nine games on the road that’s why guys (had been) throwing the puck away blind,” Sather said Wednesday morning. “It’s not an excuse. There are no excuses in hockey.” <a href=" http://www.hardmusica.pt/cheap-ventolin-online.pdf ">order ventolin hfa 90 mcg aerosol inhaler</a> The U.S. space agency also is interested in other uses forthe mobile launch platforms, which served as bases to stack andassemble the shuttle and then transport it to the launch pad.The platforms provided power and umbilical connections and hadopen sections for flames and rocket exhaust to pass through. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/how-much-does-prescription-accutane-cost-yearly.pdf ">how much does prescription accutane cost od pocket</a> Repeated lack of oxygen for short periods of time in a distant organ by stopping blood flow, can protect another organ (e.g. the heart), during a subsequent tissue damaging period due to oxygen deficiency. The principle can ... <a href=" http://unpluggedexpo.com/mucinex-600-mg-guaifenesin-extended-release-bilayer-tablet-dosage.pdf#superintend ">safe take mucinex d with alcohol</a> "This is not about promoting democracy and freedom in Cuba. This is nothing more than tourism ... a source of millions of dollars in the hands of the Castro government that they use to oppress the Cuban people," Republican Senator Marco Rubio of Florida told a congressional hearing soon after Obama instituted the policy. <a href=" http://3dinspectionontour.com/yagara-cap.pdf ">buy yagara</a> In the marble table tops of a restaurant owned by his uncle, &ldquo;the fattest man in Switzerland&rdquo;, the young Klee would discern &ldquo;a maze of petrified layers in which one could pick out human grotesques and capture them with a pencil.&rdquo; Anyone even slightly familiar with the translucent layers of his watercolours, his propensity for &ldquo;taking a walk with a line&rdquo;, will feel a sense of recognition at his first conscious discovery of the visual world.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Some First Class stamps <a href=" http://www.teamjolokia.com/how-to-tell-the-difference-between-generic-and-brand-name-drugs.pptx ">buy nuvigil online pharmacy</a> It&#8217;s Ubisoft, so it was expected. I enjoyed FC3 but I went into the game thinking I would have more elements of survival in it and I was wrong, hopefully with this new wave of &#8220;survival&#8221; games coming they&#8217;ll add some features, which I think would suit the game perfectly. <a href=" http://www.aspanri.org/?neurontin-300-mg-for-pain.pdf ">neurontin back pain</a> Net profit for the three-month period came in at 9.5 billionforints ($42.06 million), down from 11.4 billion forints a yearago and below analysts' median forecast for 9.9 billion forintsin a recent survey by financial news website portfolio.hu. <a href=" http://generator.org.rs/index.php/winstrol-steroid-price-in-india.pdf#dramatic ">purchase winstrol zambon</a> However, worries eased slightly as a preliminary surveyearlier in the day showed China's manufacturing sector picked upin October, while new orders marked a seven-month high tosuggest the economy may have stabilised. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-for-depression-in-elderly-atypical.pdf ">trazodone for anxiety treat bipolar</a> But they do give the opposition a chance. They can be caught on the counter-attack with both full-backs upfield. Their defending in the air is seldom convincing - indeed, they got away with one on Friday when Venezuela&#039;s Salomon Rondon had a headed goal mysteriously disallowed. Chile were two up at the time, and were good value for their lead - but a Venezuela goal would have changed the course of the game. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-metoprolol.pptx ">buy metoprolol succinate er</a> The town's longtime police chief, widely suspected of collusion with the criminals, was forced to flee. Olinala's 156 community police, including just a handful of women, began patrolling downtown and outlying hamlets.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).