Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I wanted to live abroad <a href=" http://www.ext.fi/where-can-i-buy-nolvadex-tamoxifen-citrate.pdf ">tamoxifen buy online uk</a> "Maybe it was a recognition that he wasn't going to get through the confirmation process, and Obama certainly doesn't seem to have a whole lot of political capital right now," said Scott Frew, Managing Partner and Owner, Rockingham Capital Advisors in Hartford, Connecticut. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/can-desipramine-cause-weight-gain.pdf ">what is desipramine 25 mg used for</a> Earlier this week, at the Zurich Film Festival, Hirschbiegel described the film as "very un-British" and described the critical reaction as harking back "to what newspapers like the Daily Mail would write about her back then - really vile things. So I guess I succeeded." <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/china-brush-does-it-work.pdf ">china brush kaufen</a> "There&#039;s a warehouse, right in the middle of the most difficult part of Cliftonville West (one of the more deprived wards in Margate), where one entire floor has been dedicated to artwork. They opened it up recently and had just over 400 visitors," he says. <a href=" http://fireflyitservices.com/cleocin-2-over-counter.pdf ">cleocin costco</a> The Andean program originally also included Bolivia, Colombia and Peru. But Bolivia was kicked out a few years ago when Washington determined it was no longer cooperating in its war on drugs. Colombia and Peru now have free-trade agreements with the United States and no longer need the program. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-iv-dosage-conversion.pdf ">fentanyl transdermal 25 mcg/h</a> Hill reported to federal prison in Danbury, said Ed Ross, a spokesman for the federal Bureau of Prisons. Inmates at the minimum security prison live in open dormitory-style living quarters and are expected to work jobs such as maintenance, food service or landscaping.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-bupropion-online-australia.pdf ">buy wellbutrin xl 150 mg</a> "Its really really cool that we'll get to tell Sawyer that he was born on the same day [as the royal baby]," Spinetto said. "It's kind of like we share a family history without obviously being related to [the royal family]." <a href=" http://audio-republic.co.uk/generic-name-for-nexium.pdf#float ">generic name for nexium</a> Dust has no urge to settle down, and so it clogs air filters faster than engineers had once anticipated. Bacteria grow in odd corners and crannies. Mysterious disks of zinc oxide have stopped up a water line, defying explanation. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-25-mg-for-anxiety-etkileri.pptx ">what is quetiapine 25 mg used for zentangle</a> Miniature human organs made by 3D printing could create a "body on a chip" that enables better drug testing. That futuristic idea has become a new bioprinting project backed by $24 million from the U.S. Department of Defense. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-20-mg-costco-pyrex.pdf#doll ">atorvastatin 40 mg price in india wto</a> The flabby first act begins in the post-apocalyptic near future — apparently one in which there are no books. A grubby group huddles around a fire struggling to recall lines and details of “Cape Feare.” Fun fades as grim realities of a world after the fallout are revealed. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-5-mg-tablet-sale-price-dyson.pptx ">cheap finasteride 5mg la caida del cabello</a> The Patient Protection and Affordable Care Act, which Mr Obama&#039;s Democratic Party passed in 2010 in the face of unified Republican opposition, has been the centrepiece of Mr Obama&#039;s domestic policy agenda.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).