Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How much notice do you have to give? <a href=" http://www.kth.ee/ibuprofen-use-in-infants.pdf#gloom ">dose de ibuprofeno gotas</a> Wilson, 37, is still serving a sentence of nine years to life. He has already been denied release six times because he keeps changing his account at parole hearings, alternating between admitting and denying the crime, records show. <a href=" http://bpgcgolf.com/buy-generic-albuterol-inhaler.pdf#sheet ">generic albuterol inhaler price</a> The messages are friendly and upbeat, with donor ads often touting the mother's health. "Between 300-600 oz. available monthly...plenty to spare but no room to store it!" reads one ad posted on the site Only The Breast. "Large quantity of milk for sale. Pumped since July. NO drugs, alcohol, caffeine, only a BM safe blood pressure medication. Non smoker," reads another. <a href=" http://www.acercas.com/?alendronate-tablets-dispersed-in-water.pdf#neglected ">alendronate sodium reviews</a> Al Liby, also known as Nazih Abdul-Hamed al-Ruqai, was indicted more than a decade ago in the twin 1998 bombings at the U.S. embassies in Kenya and Tanzania that killed 224 people, including a dozen Americans. He was brought to the United States last week and pleaded not guilty while being represented by two federal defenders. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/accutane-order-online.pdf ">orderpharma accutane reviews</a> Ethnic Baluch separatists have waged a bloody insurgency to win independence for the vast province. Even among those who haven't taken up arms, there is strong resentment against the central government that they feel exploits the province's oil, natural gas and mineral deposits but fails to reinvest any of the money into the desperately poor region. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/neurontin-hard-capsules.pdf ">neurontin sales 2008</a> It is not clear when the European Union stopped thefinancing, which it provides to Hungary, and other member statesin central and eastern Europe, for transport, environmental,water treatment, health and tourism projects, among others.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://buumon.org/trazodone-mg-for-insomnia.pdf ">is there a generic for trazodone</a> "I think these blasts and aborted attempts were carried outby a systematically organised group," said a police official inYangon who declined to be identified because he is notauthorised to speak to the media. <a href=" http://predicare.se/hydroxycut-buy-online.pdf#citizens ">hydroxycut fat burner buy online india</a> Back in 1980, Walesa called off his initial strike after the shipyard director agreed to its demands. However, the action had inspired workers at other factories to plan their own strikes. When Walesa changed course and announced a general strike to unite them, he established himself as the co-founder and leader of the largest trade-union movement in history. <a href=" http://keaneynevin.ie/?purchase-amoxicillin-for-dogs.pptx ">amoxicillin 90 mg kg</a> The Tea Party Express, one of the anti-tax groups in theconservative Tea Party that has led the fight against Obamacare,sent an email to supporters on Wednesday evening saying that asmany as 12 Republicans had indicated they were willing to "giveup on the fight" and join Democrats in voting for a funding billwithout conditions. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/bestafen-ibuprofeno-800-mg-para-que-sirve.pdf#angles ">para que sirve el bestafen jarabe</a> The task, then, for euro zone policy makers in the year ahead is to ensure a recovery in the labor market before adverse debt dynamics kick in and the long-term jobless lose their skills and become unemployable. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/diclofenac-sodium-buy-uk.pdf ">can i buy diclofenac over the counter uk</a> The Bank of New York Mellon (BK) reported second quarter 2013 (2Q'13) net income of$833 million on stronger revenue, according to Fitch Ratings. Core revenues increased 6% on alinked quarter basis and 5% on year-over-year basis reflecting higher market values and solidbusiness volumes. Revenue growth was fairly broad based during the quarter, while expenses were controlled resulting in solid net income.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).