Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Please call back later <a href=" http://www.ext.fi/how-to-buy-doxycycline-in-uk.pdf#fang ">where can i buy doxycycline for my dog</a> The Fed has held its overnight funds rate between zero and0.25 percent since December 2008 and, at its September meeting,decided to maintain the pace of its bond-buying and awaitevidence of stronger economic growth. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?buy-super-lara-online.pdf#bungalow ">super lara 50</a> The slightly built Army private first class was in Baghdad in 2010 when he was arrested and charged with leaking files including videos of a 2007 attack by an American Apache helicopter gunship in Baghdad that killed a dozen people, including two Reuters news staff, diplomatic cables, and secret details on prisoners held at Guantanamo Bay. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/buy-generic-mirtazapine-online.pdf ">remeron 15 mg</a> Fans of the couple&#8217;s Bravo series, &#8220;The Real Housewives of New Jersey,&#8221; are chattering nonstop about the case, but some don&#8217;t necessarily know how to pronounce their last name. ABC News has an answer. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-permethrin-in-the-uk.pdf ">where can i buy permethrin in the uk</a> "Some relocation allowances that the BBC paid to staff to move to Salford seem excessive and its recording of exceptions, some of which resulted in higher payments, was inadequate," the report said. <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/buy-cheap-suhagra.pdf#peas ">suhagraat shayari sms</a> The banks were fairly large participants in physicalcommodity markets overall, but they were fairly small inindividual physical markets, except for a few areas. The stringof enforcement actions and fines been levied against the bigcommodity trading banks recently suggests they were strugglingto supervise and control their activities properly.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-can-i-buy-accutane-online.pdf#wandering ">buy accutane 2013 </a> "I am surprised that the court sidestepped the most important issues: that you cannot conspire to commit reckless murder and that the government did not establish jurisdiction" over the missile count, Dayan said in a phone interview. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/generic-atenolol-tablets.pdf ">tenormin 50 mg daily</a> SYDNEY - Asian stocks rose on Monday, while the Australian dollar popped higher as investors heaved a sigh of relief after a batch of Chinese data showed the slowdown in the region's economic powerhouse was not as bad as feared. <a href=" http://www.hortidiveio.it/rohypnol-drug-price-in-india.pdf ">rohypnol prescription australia</a> About 83 percent of Twitter's 2013 ad revenue will be generated in the United States alone. The company is expected to earn $308 million this year from mobile advertising worldwide, eMarketer estimates, up 123.2 percent from $138 million in 2012. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?nexium-iv.pdf#melt ">nexium price walmart</a> Yet, in Nexus 7, Google has a product that even a human (as opposed to techie) consensus is impressed with and yet is being released more through the positive feelings it's engendered, rather than a vast marketing push. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-nexium-tablets.pdf ">where can i buy generic nexium</a> The form of the recipes is new. Written in the style of an extended tweet, they are no dogged &lsquo;1-2-3&rsquo; sets of instructions. The ingredients lists are both at the top of the method so you can see, at a glance, what you will need and then, in more detail, within the method.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).