Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheap-tamoxifen-citrate.pdf ">buy cheap nolvadex</a> "We are ... deeply troubled by the suspicious deaths of Muslim Brotherhood prisoners in a purported prison escape attempt near Cairo," State Department spokeswoman Jen Psaki told reporters in Washington. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/cheapest-pharmacy-for-accutane.pdf#spotted ">buy accutane 40 mg</a> They are 0-2 after two horribly ugly games, and their franchise quarterback, once such a sure thing, is a misfiring mess. An impatient fan base is questioning their aging nucleus, and their ineffective pass rush has faced questions for days. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/is-triverex-safe.pptx#princess ">what's in triverex</a> By the time the Red Sox batted around the order, and Nava came up again, the score was tied, the bases were loaded and there was still only one out. Nava lined a long single over the center fielder to bring the Boston players out of the dugout for the increasingly familiar celebration. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/suhagra-100-side-effects.pptx#union ">suhagra sverige</a> EPA and DHA are also the major constituents of fish oils derived from cold water fish. The only other approved fish-oil treatment for severe hypertriglyceridemia is Lovaza, which is made by GlaxoSmithKline Plc. Lovaza has not been shown to cut the rate of heart attack or stroke. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-flagyl-online-australia.pdf#char ">buy flagyl 2000 mg</a> The lack of a definitive agreement was putting pressure onequities as there were no guarantees an historic debt defaultwould be avoided. In addition, the government shutdown, enteringits third week, was seen as a drag on the economy.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/doxycycline-hyclate-100mg-capsules-1.pdf ">doxycycline 10mg/ml</a> Cedar Point amusement park initially limited the contest to heterosexual couples because it said Ohio law doesn't allow gay couples to legally marry. A spokesman says the park decided to cancel the event once it started to take on political undertones. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/penalty-for-selling-prescription-drugs-in-georgia.pptx#meg ">walgreens pharmacy online order</a> "From the rhetoric of a lot of anti-immigration reform policy makers, you would think that the tax benefit would be a net zero and this report shows that is absolutely not true," says Matthew Gardner, the executive director of the Institute on Taxation and Economic Policy. "Bringing these taxpayers into the system is absolutely going to be a revenue raiser for states." <a href=" http://www.leivaliit.ee/periactin-cyproheptadine-hydrochloride-tablets.pdf#laws ">buy cheap periactin online</a> Thirteen other players quietly accepted bans for their Biogenesis links but A-Rod went on the offensive. In recent days his lawyers have threatened malpractice litigation against team doctor Christopher Ahmad and possibly Columbia-Presbyterian hospital. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?70-glycolic-acid-peel-instructions.pdf ">clarityrx glycolic</a> The Australian dollar was supported at $0.9191 after China's central bank removed controls on bank lendingrates, a long-awaited move that signals the new leadership'sdetermination to carry out market-oriented reforms. <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-robaxin-750-mg-qhs.pptx#regret ">robaxin canada ulcer</a> Dan Kahan, a professor of Law and Psychology at Yale University, doubted that any change of certainty by the IPCC would have much impact on the public. Governments have not cut rising emissions even though repeated surveys show that 97-98 percent of climate scientists reckon warming is man-made.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).