Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What sort of music do you listen to? <a href=" http://www.bascperu.org/imitrex-tablets.pdf ">best price generic imitrex</a> Stevens, 50, is an ordained minister who recruits former prostitutes to make oils, lotions and lip balms that are sold in hundreds of stores across the country. The products are also sold at Whole Foods. <a href=" https://www.tca.nl/orlistat-shortage-uk-may-2012.pdf#quotation ">costo de orlistat 120 mg</a> "It is exceedingly rare for a court to enjoin a corporate transaction or shareholder vote - not never, but seldom," said Boris Feldman, a lawyer at Wilson, Sonsini, Goodrich & Rosati. Feldman's firm is not involved in the case. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/where-to-buy-juntos-feminine-rejuvenation-cream.pptx#martial ">how to apply juntos feminine rejuvenation cream</a> GROVELAND, CA - AUGUST 23: Firefighters monitor the Rim Fire on August 23, 2013 near Groveland, California. The Rim Fire continues to burn out of control and threatens 4,500 homes outside of Yosemite National Park. Over 2,000 firefighters are battling the blaze that entered a section of Yosemite National Park overnight. <a href=" http://www.opusdesign.nl/amoxicillin-order-online-uk.pdf#wretch ">amoxicillin 500 dosage for toothache</a> Suppliers and analysts expect investment growth by oil firmsto slow sharply this year and in 2014, in line with a projectedfall in oil prices. The spending boom has squeezed budgets andforced companies to sell assets and issue debt to pay dividends. (Reporting by Gwladys Fouche and Terje Solsvik; Editing byDavid Cowell) <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/where-can-i-buy-amoxicillin-uk.pdf ">where can i buy amoxicillin over the counter uk</a> Tepco should be focused on the immediate containment and clean-up work at Fukushima rather than cutting costs to meet a profit target, said O'Sullivan, a former investment banker. "It's troubling that this organization is talking about 2021 when what they need to be focused on is the next 2-3 years."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've got a full-time job <a href=" http://jfafilm.com/venlafaxine-er-high-blood-pressure.pdf#respectable ">venlafaxine tablets versus capsules</a> It was only a few days later when, back home, I saw the news headline out of Chicago. In the late afternoon on Mother&#8217;s Day, Ronald &mdash; the quiet one, the one who hoped to be a barber &mdash; and Hal Baskin&#8217;s grandson were pulling away from the house on Morgan Street when someone stepped from a building and fired on their car. The grandson ducked and scrambled to the street. Ronald was hit in the neck and killed. Some of the news outlets ran a picture of Ronald grabbed from his Facebook page. He&#8217;d tried hard to look stern as he took it, holding up his smartphone, snapping the self-portrait in his bathroom mirror. <a href=" https://www.citis.com.br/can-you-get-clomid-at-walmart-high-fsh.pptx ">where can i buy clomiphene in the uk oil</a> The novel species, Nasutoceratops or "big-nose horned face," is the only known member of a group of dinosaurs thought to have lived 76 million years ago on a land mass in Western North America isolated by an ancient seaway, said Scott Sampson, one of the paleontologists who discovered the extinct reptile. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/are-lumbar-epidural-steroid-injections-painful.pdf ">epidural needle sizes</a> The experienced Chinese panda keeper Haiping Hu from the China Conservation and Research Centre arrived in Edinburgh on Saturday and will be on hand to assist if a cub or cubs are born during the next two weeks. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-phenergan-25mg.pdf ">where can i buy phenergan 25mg</a> Palladium has been the best performer of the mainprecious metals this year, with prices up 3.5 percent since theend of 2012, compared with an 8 percent drop in platinum pricesand a 20 percent fall in gold. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-tretinoin-cream-01.pdf#shaft ">purchase tretinoin cream 0.05</a> Thomson Reuters data through Wednesday morning showed thatanalysts expect S&P 500 companies' earnings to grow 2.6 percentin the second quarter from a year ago, while revenue is forecastto increase 1.5 percent from a year ago.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).