Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to order some foreign currency <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/generic-diclofenac.pptx ">voltaren generic name</a> U.S. and other foreign missions are attractive targets for militants in Afghanistan, but their high walls and strict security also make them difficult to penetrate. The militants also often carry out complex attacks that include suicide car bombers and fighters on foot. <a href=" http://bpgcgolf.com/omeprazole-20-mg-price-walmart.pdf#motives ">what is omeprazole dr 40 mg capsule</a> But it&#8217;s what came afterwards that&#8217;s most interesting. Not only did Facebook temporarily disable Shreateh&#8217;s account, but the company also refused to pay him for discovering the vulnerability &#8212; all because of the way he went about reporting it. <a href=" http://sexperterna.org/printable-prilosec-coupons-2012.pdf#admire ">prilosec otc dosage</a> Anyone who has only seen deer in a park with their natty white polka dots and antlers might wonder what makes them so hard to see up here in a place you assume should be teeming with them. Or why devotees of stalking, such as our current Prime Minister, will happily forgo the comforts of hot showers and breakfasts to pursue the beasts for hours through landscapes that belong in horror movies. <a href=" http://awsg.org.au/tretinoin-gel-microsphere-generic.pdf#horrible ">retin a gel tretinoin</a> The idea of expanding the database comes at a time when the government's collection of citizens' phone and internet data is in the headlines, after a former CIA contractor revealed top secret information about surveillance programs. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/provera-10-mg-10-tablets.pdf#presented ">provera price in philippines</a> The targets are the vast oil fields in the Santa Barbara Channel, site of a 1969 spill that spewed more than 3 million gallons of crude oil into the ocean, spoiled miles of beaches and killed thousands of birds and other wildlife. The disaster prompted a moratorium on new drill leases and inspired federal clean water laws and the modern environmental movement.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Which year are you in? <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-reviews-overdose-symptoms.pptx#there ">cost seroquel 100mg yan etkiler</a> But the charges against a long-respected leader of a major New York social service organization are also an object lesson in what happens when charities become dependent on government contracts — when sadly it makes sense to come up with cash to turn into campaign contributions, as Rapfogel is said to have done. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-orlistat-over-the-counter.pdf ">buy xenical orlistat</a> After a long run of negative press, it looks like Justin Bieber&#8217;s luck has changed. Not only has he made music history, but he beat the hit and run charge against him. All this good news may just signal a more positive image for the young pop star. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/is-there-a-generic-for-imitrex-injection.pdf#hysteria ">can imitrex cause chest pain</a> Russia has been the key ally of Syrian President Bashar Assad, protecting him from the United Nations sanctions and providing him with weapons in the civil war, which has killed more than 93,000 people since March 2011. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/buy-cheap-alli-tablets.pdf#beth ">buy cheap alli tablets</a> The deliberations amount to a "Zerreissprobe" (breaking test) for the SPD and for Gabriel. Joining a grand coalition under Merkel is seen by some as a "lose-lose" proposition for Germany's oldest political party. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-20-oil.pdf#pile ">accutane 20 oil</a> While I&rsquo;m fond of artists expanding their sound and expressing themselves through image and video, and am far from adverse to sexual liberation (I am a Prince fanatic, need I say more). But what I see in the Cyrus and Rihanna videos, is not sexual expression, but some sort of validation. It's like by conforming to the 'porned' notion of sexuality, they are validating themselves as sexually attractive people &ndash; therefore validating themselves as people, full stop, for all that matters as women.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).