Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Good crew it's cool :) <a href=" https://ilcorvopasta.com/trazodone-online.pptx ">how much do trazodone cost on the street</a> The Immigration Bill, which is due in Parliament this week, is also expected to include tougher fines for employers who hire illegal workers, and a reduction in the number of opportunities for foreign criminals to appeal against their deportation. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?buy-metronidazole-cheap-online-qtv-414#proceed ">prosolution plus australia</a> Ryan had been CEO and president until a few weeks before this season, when ownership gave general manager Jon Daniels and chief operating officer Rick George new presidential titles and made Ryan the CEO. <a href=" http://www.careforuganda.org/index.php?option=cialis-confezione-da-4#pineapple ">levitra samples for physicians</a> Newspapers accuse Mr Abe of making an indirect reference to Beijing when he mentioned that "an immediate neighbour" of Japan has been increasing its military spending by more than 10% annually. <a href=" http://edmundross.ie/where-can-i-buy-flagyl-500-mg.pdf ">flagyl 400 mg metronidazole</a> Your point that "She displays this not by needing to prove to you that she's the smartest person in the room, but instead by always asking the right questions. If someone disagrees with her, her first instinct is not to try to bully them, but instead to try to understand why they have reached a different conclusion than she has." serves to contrast her style with the other often-mentioned candidate that you have not named. I prefer that style myself. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-300-mg-price-philippines-mall.html#never ">allopurinol renal effects cnet</a> However, the issue of ensuring the safety of the personnel engaged in the operation on the battlefield remains key. There may end up being as many as 10,000 people from different countries involved in the destruction of the chemical weapons.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Who would I report to? <a href=" http://greentechnic.hu/strongest-otc-clotrimazole.pdf#bad-tempered ">canesten clotrimazole antifungal cream review</a> Humans are a unique species when it comes to our understanding of numbers and how we represent them. Our use of Arabic numerals sets us apart from all other life forms. However, our ability to use and recognize those numerals is not with us at birth. It is a skill that must be taught over time. Prior to this study, it was believed the rudimentary sense of numbers in infants was the basis for understanding  higher-level math. <a href=" http://www.catenn.org/coreg-non-selective-beta-blocker.pdf#consequences ">carvedilol (coreg) 12.5 mg tablet</a> &#8220;I have absolutely no idea,&#8221; James recently told ESPN.com. &#8220;I would love to spend the rest of my career in Miami with this great team and great organization as we continue to compete for championships. That&#8217;s ideal. But we don&#8217;t know what may happen from now to the end of the season. That&#8217;s the nature of the business. It&#8217;s the nature of not knowing what tomorrow brings. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/where-can-you-buy-xenical-over-the-counter.pdf ">buy xenical slimming pills</a> Wilson said his expectations for the duo are “very high” and he said back in the spring that both he and Brown were capable of 1,000-yard seasons. Brown later set the bar even higher, predicting 1,300 yards and 22 touchdowns for himself (though just last week he began to walk that back). <a href=" http://www.rodyb.com/buy-flagyl-500mg.pdf#tale ">buy flagyl 500mg</a> But while a track forecast from the Miami-based National Hurricane Center showed it turning away from the gulf after cutting across eastern Cuba early Friday, meteorologists said that forecast was still subject to possible change. <a href=" http://www.eetcafevandemarkt.nl/dapoxetine-deutsch.pdf#cove ">side effects of priligy dapoxetine</a> Tighter rules aimed at cutting the number of accidents involving young motorists have been put forward, with a number of restrictions proposed, including issuing probationary licences only from the age of 18.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).