Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm from England <a href=" http://ascofarve.com/?testosterone-enanthate-for-sale-in-manila.pdf ">testosterone enanthate doses</a> But as Mara has said often over the last decade, as long as the Giants have a championship quarterback like Manning, “we still have a chance to win and compete.” So even if it does look like a window is closing on the Giants, there’s nothing stopping them from eventually opening it up again. <a href=" http://instadashapp.com/clomipramine-buy-online.pdf ">buy clomipramine hydrochloride</a> A larger number of mostly European retailers and brandsbacked a safety accord put together with the help of laborunions. The group behind that plan includes the world's twobiggest fashion retailers, Inditex SA, owner of theZara chain, and H&M. A small number of North Americancompanies such as PVH Corp signed onto that accord. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/benign-rash-lamictal-tongue.pptx#exhibition ">is 400 mg of lamictal too much xtend</a> But back to the diamond. In Friday's 9-0 series-clinching Game 6 victory, Wacha tossed seven innings of two-hit ball, while striking out five and walking one. Six days earlier, Wacha blanked Los Angeles for 6 2/3 innings, recording eight K's and yielding five hits and a walk in a 1-0 victory. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-meloxicam-for-dogs-online-uk.pdf ">buy meloxicam uk</a> Experts now believe the development of the new drug, although it is in its early stages, could provide an alternative for patients with high cholesterol who do not respond to the existing statin drugs. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-ventolin-inhaler-tesco.pdf#hence ">buy albuterol online uk</a> "From a short-term stock market perspective it can be seenas a good thing because the market likes to see continued Fedstimulus. From a real economy standpoint, what it says is theFed is actually more nervous about the economy than is generallyperceived."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/how-to-get-nolvadex-prescription.pdf ">tamoxifen online canada</a> The fact that residential system costs in the world's mostmature market, Germany, are now less than half that in Japaneseand U.S. markets, at below 2 euros versus more than 4 euros perwatt, is illustrative of the scope for further falls in BoScosts in emerging markets. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/generic-accutane-cost-at-target.pdf#thursday ">generic accutane canada zmapp</a> One question Stabenow said she wanted answered is what jurisdiction the CFTC has in overseeing the London Metals Exchange, the operator that oversees most the metals warehouses owned by the largest banks. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/how-much-does-lansoprazole-cost-uk.pdf#affected ">buy lansoprazole 15 mg uk </a> Chief executive Matthew Williams said: “After the declines seen in the second and third quarters, sales over the final three months of our financial year have been broadly level on a like-for-like basis, which provides encouragement for the year ahead. <a href=" http://www.fondapi.it/generic-norvasc-5mg.pdf#love ">buy norvasc canada</a> I have seen a number of professional marathon runners with muscle tears in their quad documented by MRI, did a PRP (platelet rich plasma) treatment and they were totally healed (again documented by MRI) within one week and back to training. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/how-to-find-drugs-online.pptx#combine ">ibuy pharmacy nz</a> Kimbrel snuffed out a ninth-inning rally that started when manager Dale Sveum succeeded in getting umpire Paul Emmel to reverse a call. Emmel had ruled that left fielder Justin Upton had made a sliding catch on a Dioner Navarro liner but after a huddle the umps ruled that Upton had trapped the catch. 

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).