Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Remove card <a href=" http://www.jaxmediator.com/beta-sitosterol-300-mg.pdf ">beta sitosterol pumpkin seed oil</a> But adult height is also determined by environment. “An obvious candidate is nutrition in early life,” says Rohan. “There has been a secular trend in the last century or so of increasing adult height, and that has been attributed to improvement in early childhood nutrition and to improvements in hygiene as well.” <a href=" http://instadashapp.com/buying-bactrim-online.pdf#whispering ">buy generic bactrim online</a> Later, he would make the point that 98 wins and a three million attendance don’t exactly make for an unsuccessful season, but still felt a need to add: "I apologize for not getting you all the way." <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/prozac-weekly-generic-cost.pdf ">can you order prozac online</a> When Cyrus was questioned about the status of her relationship with the hunky Australian actor last month during a "Good Morning America" appearance, she simply said: "I'm wearing a ring, so ..." <a href=" http://www.autoempleo.net/methotrexate-injections-for-crohns.pdf#gas ">oral dose of methotrexate for ectopic pregnancy</a> NEW YORK, Oct 4 (Reuters) - U.S. stock index futures edgedmodestly higher on Friday, indicating a rebound after a seriesof losses, though the uncertain outcome of a partial U.S.government shutdown, now in its fourth day, continued to worryinvestors. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/bactrim-400-mg-tablet.pdf ">antibiotic bactrim cost</a> "When I went out it was too late and there were too strong guys ahead of me, (team mate Gert) Steegmans went early and we ran out of guys (to lead him out)," Cavendish, who angrily grabbed a journalist's dictaphone when asked about the incident, told reporters.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

We went to university together <a href=" http://www.markolukac.com/dutasteride-hairline-results.pdf#slid ">dutasteride dosage prostate</a> Hot on the heels of Samsung, LG Electronics Inc is planning to introduce a curved smartphone in November, the Wall Street Journal reported. LG previously said it would introduce such a model by the year-end. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?rx-express-pharmacy-orlando.pptx ">longs drugs senior discount</a> "Industry has done the right thing, and we need industry towork with us on cyber legislation," Gen. Alexander said in aspeech at Billington Cybersecurity Summit in Washington. "If wecan't share information with them, we won't be able to stop it." <a href=" http://lafrusleria.com/es/suhagrat-ki-photo-desi ">suhagra in bangalore</a> While the house guac ($5.50/$6.95) could stand a bit more salt and lime, the Gorditas de Chicharrón ($2.75) may be the only serious misstep on the menu. But boy, what a stumble. Crumbled pork cracklins (chicharrón) are entombed under thick corn masa and then deep — and I mean deep — fried until what tastes like every last drop of oil in the restaurant has been absorbed. Each bite into these leaden little cakes trigger tiny eruptions of grease. Imagine the Exxon Valdez capsizing on your tongue. <a href=" http://theclocktowernyc.com/prosolution-plus-vs-vigrx-plus.pdf ">www.pro solution</a> Then again, the show got off to a rather uncomfortable start, with CBS’ NFL coverage running into the show, and delaying its start by a few minutes. While it turned out not to be a big deal, the Oscars never have to deal with these kind of little indignities, do they? <a href=" http://buumon.org/800-mg-of-ibuprofen-to-stop-period.pdf#pleasant ">can you take 800 mg ibuprofen for fever</a> The return to profit will come as a much-needed boost to morale at the Seattle business, which revealed its first-ever loss last year after it wrote down $6.18bn on its 2007 acquisition of digital marketing company aQuantive.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).