Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Directory enquiries <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/super-p-force-overnight-shipping.pptx ">super p-force generics24</a> The government speculated the bombings were being organized by individuals or groups who want to smear the country's image as it prepares to take leadership of the Association of Southeast Asian Nations regional grouping in 2014. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/fluoxetine-online-no-prescription-uk.pdf#monsieur ">online pharmacy uk fluoxetine</a> "We will argue that these charges are based on long-termcosts - that they include the cost of building theinfrastructure and amortising the investment, that they don'tonly take into account operational costs and that this is inline with a European directive," a ministry spokeswoman said. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?actos-30-mg-generic-function-429 ">generic finasteride 1mg australia lyrics</a> "Heroes, indeed they are. But in their own minds, they did not consider themselves heroes. I am sure they felt like the luckiest people on Earth as they snapped in at the pad," Fullerton said. "Columbia was a magnificent machine. She carried us to the greatest adventures of our lives. ... It was indeed a magic carpet ride." <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-doxycycline-online-canada.pdf#straightened ">order doxycycline online uk</a> Algaes, like spirulina, are the original source of omega-3 fatty acids and hundreds of trace minerals our body so desperately craves. Algaes form the base of the aquatic food chain, so consuming spirulina gives you direct access to true fundamental nutrition. <a href=" http://www.diatessaronband.com/mail-order-lisinopril.pdf ">order cheap lisinopril</a> Regeneron and Sanofi said LDL cholesterol levels fell 47percent in those who gave themselves injections of low-dosealirocumab every two weeks over a 24-week period. Cholesterollevels fell 15.6 percent in those taking daily 10-milligramdoses of Zetia over the same period.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like , please <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/clindamycin-phosphate-cream-usp-2.pdf ">clindamycin gel</a> "At the start of the year, I said analyst forecasts that wewill earn 414 million zlotys ($131 million) this year wererealistic. Now I think that it will be 380-400 million," ChiefExecutive Wojciech Sobieraj told Reuters. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/gemfibrozil-price-in-india.pptx#afore ">gemfibrozil 300 mg para sirve</a> The moratorium comes amidst a legal battle over whether porn performers should wear condoms. Measure B, which requires that adult films get permits from the county health department and performers wear condoms, was passed by voters in November. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/spotting-on-alesse-birth-control-for-pcos#drunk ">alesse generic bluetooth</a> Speaking about the hearing, the chairman of the Treasury Committee, Andrew Tyrie, criticised the former management for its conduct, saying: "Being owned by a mutual, the Co-op Bank differed from most of its competitors. But on today&#039;s evidence, its shortcomings did not." <a href=" http://ifla.org.uk/cheap-accutane-uk.pdf#sleigh ">roche roaccutane uk </a> &ldquo;The acquisitions of Republic, Yeomans, and the JJB stores and stock all add to the group&rsquo;s strength but also show the company&rsquo;s intention to widen its product architecture. We expect further moves into the outdoor/leisure arena.&rdquo; <a href=" http://buumon.org/is-there-a-generic-for-oxybutynin.pdf ">oxybutynine order</a> Surrey Police did not have any update today. As the search continues, more than 4,000 people have "liked" a Facebook page called Find Esme Smith, dedicated to raising awareness of her disappearance.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).