Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How many more years do you have to go? <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/how-to-buy-accutane-in-uk.pdf ">best lip balm for accutane uk</a> Trade is particularly sensitive: Russia was Ukraine's biggest trading partner but not any longer. Now it is the EU, with 27 percent of Ukraine's exports and 34 percent of its imports, and the volume growing by double digits annually. <a href=" http://axcomputers.com/order-trimox.pdf ">how to take amoxicillin 500mg for uti</a> Multiply this by four, for each set of defendants in the case, and Grant Thornton, instead of recouping the £75m it claimed for, could be set to pay out around £16m. &ldquo;There will be blood on the carpet as the defendants complain about the costs they have incurred,&rdquo; says a source close to the case. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/how-to-use-misoprostol-tablets-200-mcg.pdf#tiny ">online cytotechnology programs</a> NEW YORK, June 24 (Thomson Reuters Accelus) &#8211; A new enforcement policy to require admissions of guilt in serious civil cases will be a potent weapon for the Securities and Exchange Commission, (SEC), if the agency chooses to use it. The change will appease some of those who criticized the SEC for a tepid enforcement response to the crisis. However, without a transparent process, there will be little way of knowing in which cases the admission is being sought. <a href=" http://lucyhale.com/is-taking-150mg-of-clomid-safe.pptx ">do i need a prescription for clomid in canada</a> "There is still confusion about what is happening on the Syrian side. All humanitarian assistance that normally goes through the gate has ceased," said the official, speaking on condition of anonymity. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/bimatoprost-where-can-i-buy-from.pptx#grandson ">buy online bimatoprost</a> The boss of W&G Investments, the former Tesco finance director Andrew Higginson, today claimed that his investment vehicle was the “only serious bidder” for the 315 branches that Royal Bank of Scotland has been forced to put up for sale. 

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/illegal-order-accutane-online-india.pdf#permission ">illegal order accutane online kbc</a> Or take an example closer to home. Judith Kaye, perhaps the best chief judge this state had ever had, was forced into retirement five years ago. She was promptly snapped up by a large law firm, and has been practicing law full time, and very successfully, since then. She would have happily stayed in her old job, where she made much less money. It doesn’t make sense that the law wouldn’t let her. <a href=" http://www.pinardi.com/order-trimox.pptx#apparatus ">order amoxicillin online canada</a> But the Golden State's aggressive renewables target is forcing the issue here: it wants storage of up to 1.3 gigawatts by 2020. That capacity is enough for traditional plants to power more than a million homes. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/purchase-orgasmivin.pdf ">orgasmivin cost</a> Baroness Ashton said the six powers that negotiate with Iran on its nuclear program were ready to work with Iran's negotiating team as soon as they were appointed, the spokesperson said in a statement. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?buy-singulair-tablets-lenovo.pptx ">montelukast sodium price in india efiling</a> The U.S. and China introduced a new round of sanctions against North Korea at the United Nations that the U.S. said would significantly impede the development of Pyongyang's nuclear and missile programs, in response to its test last month of an atomic bomb. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/buy-cipralex-uk.pdf ">cipralex price uk</a> The 49ers have their doubts, given the presence of Rodgers, the 2011 NFL MVP who signed a five-year, $110 million contract extension in the offseason. The Packers have proved, quite recently, that an elite quarterback can make up for a middling rushing attack. In 2010, they won the Super Bowl despite ranking 24th in the NFL in rushing. Of course, they had Rodgers, whose 104.9 passer rating is the best in NFL history.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).