Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

perfect design thanks <a href=" http://icnc.co.nz/nolvadex-price-in-egypt.pdf#swing ">nolvadex-d 20mg</a> Saudi Arabia is a conservative monarchy backed by religious scholars. It upholds an austere form of Sunni Islam and gives wide powers to clerics who dominate the judicial system and run their own police squad to enforce religious morals. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/what-is-grifulvin-v-micr-500-tablets-used-for.pdf ">buy griseofulvin tablets</a> With the message that "breast is best" heard loud and clear, thousands of moms are taking to the Internet to seek donated breast milk from other moms who have more than their babies can drink, already pumped and stored in their freezers. <a href=" http://feeny.nl/buy-cheap-albendazole.pptx#cognomen ">do i need prescription to buy albendazole</a> Once a relatively affluent part of the USSR, with independence Georgia lost the cheap energy to which it had access in the Soviet period. As relations between Georgia and Russia deteriorated, Moscow did not flinch from tightening the economic screws, and the rupturing of trading ties caused the Georgian economy to nose-dive. <a href=" http://lucyhale.com/150-mg-wellbutrin-twice-a-day.pptx#tortoise ">zyban cheaper than wellbutrin</a> The Justice Department says the criminal section of the Justice Department’s civil rights division, the FBI and federal prosecutors in Florida are continuing to evaluate the evidence generated during the federal investigation, plus evidence and testimony from the state trial. <a href=" http://www.world-television.com/order-azithromycin-online.pdf ">buy azithromycin for chlamydia</a> Townsend fully repaid that faith with a man-of-the-match performance that allowed him to create England&rsquo;s first for Wayne Rooney and then score the best goal of the evening with a curling 25-yard shot.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Children with disabilities <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-finasteride-online-canada.pdf ">mail order finasteride</a> Analyst Robert Gibson of Octagon Capital Corporation said itwould make more sense for Maple Leaf to reduce its Canada Breadstake rather than sell it outright, but Maple Leaf ChiefFinancial Officer Mike Vels said the company is looking to sellall or none of its shares. <a href=" http://www.hortidiveio.it/does-nyquil-make-you-sleepy-yahoo.pdf ">nyquil capsule dosage</a> But Hyun echoed other trade partners of Japan and a G20 statement issued last month in Russia that warned against policies to weaken currency to make exports more competitive. A weaker yen would hurt competing South Korean exports. <a href=" http://www.medizzine.com/?virilityex-supplement-reviews.pdf ">virility ex exercise program</a> Showing no signs yet of slowing in the face of higher mortgage rates, single-family home sales increased 8.3 percent to a seasonally adjusted annual rate of 497,000 units, the highest level since May 2008, the Commerce Department said. <a href=" http://www.pureproject.ie/buy-cheap-nexium-online/#promised ">buy nexium cheap</a> The blast occurred at 18:30 local time (23:30 GMT) at the plant owned by Tomza Gas. Local officials said most of the workers had already finished their shift, keeping the number of casualties relatively low. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?generico-de-xenical-orlistat.pdf ">prescription orlistat diet</a> One of the last barriers to the British deal was removed during a visit to Asia last week by Treasury chief George Osborne, who announced that Chinese firms would be permitted to invest in civilian nuclear projects.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).