Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Can I use your phone? <a href=" http://www.catenn.org/xenical-orlistat-120-mg-capsules.pdf#faucet ">costo de lindeza orlistat</a> For GM, the business case for updating the SUVs makes perfect sense. They sell to high-income households for an average of $47,000 each, about $20,000 above last year's average price of a new vehicle in the U.S. Analysts say GM makes at least $10,000 per SUV. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?manforce-tablet-for-premature-ejaculation.pdf#windfall ">about manforce 50 tablet</a> Manchester City manager Manuel Pellegrini and his backroom team got used to life in the city by going for a meal at Roberto Mancini's favourite restaurant. Pellegrini is set to be officially unveiled by the club after dining at local restaurant San Carlo - a regular haunt of former City boss Mancini's before his sacking. <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?side-effects-of-using-penegra.pptx ">vad oar penegra</a> "This has become the July film to beat right now," said Paul Dergarabedian, president of the box office tracking division of Hollywood.com. "There's something about the minions that audiences just love." <a href=" http://shakingbox.com/online-accutane-pharmacy-yiewsley.pptx ">low dose accutane 20 mg zentiva</a> BMW already sees good sales potential for its first all-electric vehicle in affluent urban regions of California, Europe and Asia, Robertson said. Some 92,000 people have expressed an interest online in test-driving the i3. <a href=" http://theclocktowernyc.com/vikonon-dosage.pdf#cringe ">vikonon cost</a> Alec Young, global equity strategist for S&P Capital IQ,told me the 12-month forward price-earnings ratio for emergingmarkets is 10, compared to around 14.5 for the S&P 500. Thatmeans investors see developing markets trading at a discount tothe biggest U.S. stocks.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you send me an application form? <a href=" http://instadashapp.com/buy-albuterol-online-canada.pdf#being ">order proventil hfa online</a> He received a significant boost Tuesday in the form of $8 billion in promises of aid from Saudi Arabia and the United Arab Emirates, both opponents of Morsi's Brotherhood, who celebrated his ouster by showering the cash-strapped Egyptian government with promises of $8 billion in grants, loans and badly needed gas and oil. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/buy-voltaren-uk.pdf ">diclofenac sodium tablets uk</a> Italy's Luna Rossa, backed by Prada fashion mogul Patrizio Bertelli, and Emirates Team New Zealand objected to new boat design requirements that were put in place to improve safety after a May accident that killed Artemis Racing crew member Andrew Simpson, an Olympic sailing champion from Britain, and wrecked the team's boat. <a href=" http://www.jvstax.com/prilosec-206-mg.pdf#reversion ">what is prilosec</a> Inventions recognised as being critical to being able to implement an industry standard technology. Examples of such technologies include the Universal Mobile Telecommunications System (UMTS), a cellular standard at the heart of 3G data; and H.264, a video compression format used by YouTube, Blu-ray disks and Adobe Flash Player among others. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/olanzapine-thiolactam.pdf#obedience ">zyprexa 0 25</a> &ldquo;It&rsquo;s going to be a lot better than it has been, much drier and brighter. There will still be some mist in the mornings, which is not unusual. It&rsquo;s already looking better for next weekend and we are expecting the finer weather to stay around for a bit. <a href=" http://loughcu.ie/1-androboldiol-for-pct.pptx#garage ">androboldiol cost</a> When an officer tried to corral the man, he simulated that he had a gun, prompting two officers to fire a total three shots, NYPD Commissioner Ray Kelly said. None of the shots hit the intended target, but two women watching the chaotic scene just before 10 p.m. at the corner of West 42nd Street and Eighth Avenue were struck. A 54-year-old woman was shot in the right knee and required surgery, 1010 WINS&#8217; Glenn Schuck reported. A 35-year-old woman suffered a graze wound to her buttocks.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).