Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm not sure <a href=" http://www.taalgewoon.nl/purchase-niagra.pptx#explicit ">herbal ignite vs niagara</a> Even though the amendments will likely fail in theDemocrat-dominated chamber, cities and counties are alarmed bylegislation they say could jeopardize funding for hundreds oflocal governments and are pushing back. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/nature-made-sleep-natural-sleep-aid-costco.pdf ">nature made sleep natural sleep aid costco</a> Chef Alfred Portale’s downtown mecca has become a victim of its own success. Yes, the kitchen still harmonizes disparate seasonal ingredients into rigorously unfussy fare. And the staff has mastered the friendly-not-familiar, knowledgeable-not-smarmy act. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheapest-place-to-get-rogaine-foam.pptx#fun ">cheapest place buy rogaine </a> Beyond bringing more transparency to the auction, Brand said that taking the renewable energy requirements out of the process, could end up lowering rates for utility customers, as a consultant to the BPU also recommended. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/to-buy-clomid-on-ebay.pptx ">average length of time to get pregnant on clomid</a> Friday, Brewer is set to deliver a $72,641 check to the Campaign Finance Board and Diaz says he will return more than $400,000 after the November election. They will join a roster of candidates who are heeding this page’s call to surrender money they could not legitimately claim to need. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/cost-proscar-australia-ezyreg.pptx ">generic finasteride 1mg price how much does</a> A relative handful of residents have opted to stay put rather than join the evacuation, despite the fact that sewage, fresh running water and other utility services in their areas have been knocked out by the disaster.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-effexor-xr-online.pdf ">venlafaxine buy uk </a> His lawyer has said the agents were serving a judicial order in connection with an investigation into political funding, and has denied Lopez was involved in any wrongdoing. The lawyer could not be reached for comment on the latest allegations. <a href=" http://www.tbb.no/tetracycline-purchase-online-canada.pdf ">tetracycline purchase online canada</a> Few respondents see an easy way out of this growing problem. The majority of people don’t believe in their government’s capabilities to fight corruption. Nearly 88 percent think that their leaders are doing a poor job at it, and most blame public institutions as the main corruption sources. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-ampicillin-betta-fish.pdf#sensible ">buy ampicillin uk </a> Expenses from Target's Canadian operation cut 21 cents pershare from quarterly profit, 5 cents more than it forecast. Itexpects its Canadian expenses to reduce this year's earnings by82 cents per share, up from a previous forecast of 45 cents. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/fougera-clindamycin-phosphate-gel-reviews.pdf#asia ">how much does clindamycin 300 mg cost</a> As they left the Capitol after a rare bipartisan session, several senators told ABC News they were hopeful a resolution could be reached to the filibuster fight. The path remained highly uncertain, but advisers to Senate Majority Leader Harry Reid and Senate Minority Leader Mitch McConnell continued their discussions into the night. <a href=" http://www.adstone.pl/order-acyclovir-cheap.pdf ">order acyclovir tablets</a> UPS spouses who are not employed, whose job does not offerhealth insurance, or who are covered by Medicare will be allowedto stay on the UPS plan. The change will operate on an honorsystem, the memo to employees implies, saying they will be asked"to certify the eligibility" of spouses and other dependents.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).