Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'll text you later <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-tretinoin-gel-uk.pptx#impatience ">renova tretinoin cream 0.02 buy</a> The chair would echo the parliamentarian's finding, prompting Reid to move to overrule the chair and propose that all rule changes could be done with just 51 votes. Senate procedure permits most matters, including overruling the chair, to be decided by a simple majority. <a href=" http://freaktab.com/oxytetracycline-250mg-buy.pdf#skirt ">tetracycline cured my acne</a> Among those briefing the industry were representatives ofthe Canadian Security Intelligence Service, the Royal CanadianMounted Police and the government's Canadian Cyber IncidentResponse Centre. Topics included cyber threats and a case studyon copper theft; two other topics were blanked out. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/prozac-price-uk.pdf ">prozac price uk</a> However, the anger in France has focused on the way Leonarda Dibrani, 15, was removed from a school bus to be expelled along with her family earlier this month. They had been living in the eastern region of Doubs for several years. <a href=" http://unpluggedexpo.com/buscopan-10-mg-20-tabletiek.pdf#iso ">buscopan composto para que serve </a> Conservative Republicans in the House of Representativeshave resisted funding the government for the current fiscal yearuntil they extract concessions from Obama that would delay ordefund his signature healthcare law. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?medicamento-vivanza.pdf#economic ">medicament vivanza</a> Ukraine has to carry out a range of judicial, electoral and business reforms to secure the association agreement, as well as finding a solution to the case of Yulia Tymoshenko, the former prime minister now imprisoned for abuse of power following a 2011 trial the EU said was based on selective justice.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I work here <a href=" http://www.wigt.co.uk/buy-generic-accutane-uk.pptx ">isotretinoin zweite therapie</a> The senators signing the letter included Democrats RobertMenendez, chairman of the Senate Foreign Relations Committee,and Charles Schumer, the No. 3 Democrat in the Senate, as wellas Republicans John McCain and Lindsey Graham, two of theirparty's most influential foreign policy voices. <a href=" http://theclocktowernyc.com/viprogra-gold-100mg.pdf ">viprogra experience</a> Vanilla Ice has taken the fame he achieved with one novelty hit and extended it light years beyond its natural lifespan. Good for him. So now we’re seeing him get pointers on how to install a modern kitchen without electricity. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/staxyn-buy-online.pdf#replace ">price of staxyn</a> Zara, the 14th in line to the British throne, competes in three-day eventing, a grueling sport that combines the disciplines of dressage, show jumping and cross country. She competed in the 2012 London Olympics and won silver. <a href=" http://www.fondapi.it/glaxosmithkline-flonase-coupon.pdf ">generic flonase coupons</a> NEW YORK, Oct 23 (Reuters) - Bank of America Corp was found liable for fraud on Wednesday over defective mortgagessold by its Countrywide unit, a major win for the U.S.government in one of the few trials stemming from the financialcrisis. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/ventolin-machine-for-sale.pdf#edge ">armstrong albuterol inhalation aerosol 17g</a> In the Reprieve video, which has been viewed more than 5 million times in two weeks on YouTube, the rapper wears an orange jumpsuit and writhes in pain as someone attempts to insert a feeding tube into his nose. He wiggles out of a head restraint, but gives up the effort before the tube reaches his stomach, and cries.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).