Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

An accountancy practice <a href=" http://ipadweddingplanner.com/generic-finasteride-cost.pdf#administration ">how to order proscar</a> &#8220;I really don’t want to get into what Josh’s thoughts are about how things got out,&#8221; Schiano said in a press conference on Oct. 1. &#8220;I know what I’ve done, and I’m 100 percent comfortable with my behavior. One hundred percent.&#8221; <a href=" http://ishedlight.com/giloy-capsules-himalaya.pdf#unskilled ">giloy capsules patanjali</a> Fred's Inc, a discount general merchandise chain,reported better-than-expected sales, and Stein Mart Inc, which sells fashions at big discounts compared todepartment stores, reported a 5 percent increase. <a href=" http://www.assurscoot.com/xanogen-in-local-stores.pdf#delighted ">stores that sell xanogen</a> “Now that we’re finally tracking this, if you see one problem, it’s probably a building-wide or company-wide abuse,” said Ben Dolchin, executive director of the Association for Neighborhood and Housing Development. <a href=" http://3dinspectionontour.com/farmaco-generico-del-priligy.pdf ">priligy 30 mg 3 tablet</a> "London 2012 proved we are capable of planning and delivering complex and innovative infrastructure projects with local and national cross-party support," he said. "We did it right for the Games and now we need to apply the lessons we've learned to other areas and services we need to improve to cope with the challenges ahead." <a href=" http://www.mollenkramer.nl/price-of-actos-hummer-h3-in-pakistan-2013.pptx ">pioglitazone hydrochloride 30 mg mp3</a> ADM on Monday said it was scouting locations for new corporate headquarters because the company is becoming more global. ADM's headquarters have been located in Decatur, Illinois, about three hours south of Chicago, for the past 44 years.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Will I be paid weekly or monthly? <a href=" http://www.markolukac.com/docetaxel-100-mg.pdf ">docetaxel vs paclitaxel ovarian cancer</a> Northrup recommends picking up a pen and journal and writing down your history with money. When did you have debt? When did you learn an especially memorable financial lesson? Writing everything down can help you to &ldquo;connect the dots&rdquo; to see where your money attitudes and behaviors come from, Northrup says, and that can lead to a shift toward a different approach. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/order-generic-lexapro-online.pdf#guests ">is zoloft cheaper than lexapro</a> Regular consumption of this omega-3-rich oil helps protect against heart attacks, because of its unique polyphenol and monounsaturated fatty-acid content. Polyphenols in extra virgin olive oil help keep cell membranes soft and pliable, allowing for oxygenation and hydration, the elements of life, to flow through the membranes easily and thus give energy and vitality. <a href=" http://www.purplesurgical.com/en/dove-acquistare-caverta.pdf#formally ">caverta and alcohol</a> "I am pleased to announce that we have reached an agreement that establishes a basis for resuming direct final-status negotiations between the Palestinians and the Israelis," Kerry told reporters in Amman. <a href=" http://www.world-television.com/nolvadex-tamoxifen-citrate-buy.pdf#scarf ">nolvadex tamoxifen citrate buy</a> On Saturday, she clocked 13.08 seconds in her first hurdles race since London 2012 - more than half a second slower than she ran at the Olympics - and confirmed afterwards she had only started hurdling again in training last week. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/sarotena-10mg-uses.pdf ">sarotena uses</a> And the &#8220;icing on the cake&#8221;, more accurately said perhaps, as the Dioxin on the cake, is that a mind boggling percentage, hundreds of thousands of brave young Americans, who thought they were fighting and dying to defend &#8220;Democracy&#8221; were equally affected by being in contact with those millions of gallons of Agent Orange- which we should in all honesty refer to by its proper, descriptive name: The American Created &#8220;Agent of Death&#8221;.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).