Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Have you got any qualifications? <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/buy-noctec.pdf#loaf ">noctec manufacturer </a> Although no other enrollment is identical to that for Obamacare, two of them - workers signing up for employer-sponsored health benefits and enrollment in Medicare Part D prescription drug coverage when it launched in 2005 - come close, and suggest what the exchanges can expect. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-online-zithromax.pdf ">buy cheap zithromax no prescription</a> Stagnant U.S. gasoline demand has failed to keep up with therising biofuel targets laid out in the 2007 renewable fuel law,meaning that to comply with the mandate next year refiners wouldhave to blend ethanol into gasoline at a higher level than 10percent per gallon, which is currently the dominant blend in theUnited States. <a href=" http://fireflyitservices.com/retail-price-neurontin.pdf ">neurontin buy line</a> The GAO determined that the Pentagon had "taken some steps to coordinate the websites with some State Department regional bureaus." But some State Department Public Diplomacy officials and senior embassy officials told investigators "that such websites have the potential to unintentionally skew U.S. policy positions or be out of step with U.S. government efforts in a particular country." <a href=" http://www.autoempleo.net/womens-rogaine-topical-solution-reviews.pdf ">how long before you see results from rogaine</a> The Negative Outlook reflects Fitch's concerns over (i) the timeliness of de-leveraging and (ii) the potential for cash flow generation in the upcoming two to three years being weak for a 'BB ' rating, factors which when combined limit FM's available headroom for the current rating. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-permethrin-spray-in-canada.pdf ">insecticide permethrin buy </a> Supporters who came to court with him left separately in a Volkswagen people carrier. The Australian artist, musician and television presenter is accused of assaulting two alleged victims, aged 14 to 16, between 1980 and 1986.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://www.bellavistaar.gov/order-clonidine-online.pdf ">clonidine buy uk</a> "Whether we are operating those facilities depends on market demand and our own expectations. When you have less demand you work with less facilities to optimize your costs. When you have demand, or bigger growth, you definitely have to activate all these facilities." <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-tretinoin-uk.pdf ">buy obagi tretinoin cream 0.1 uk</a> At the RedBook Agency, which helps clients find the best architects, garden designers and interior designers, the director Sandy Mitchell has asked two leading experts to imagine how the royal nursery might look. &ldquo;We wanted one very traditional and the other contemporary,&rdquo; he says. &ldquo;We guided them a little and said we wanted a miniature of the Prince of Wales&rsquo;s helicopter and photographs of the royal couple.&rdquo; <a href=" http://www.gcva.com/buy-cytotec-online-uk.pdf#crossing ">where can i buy misoprostol in the uk</a> Opponents argued that Judge Martin Glenn of Manhattan'sbankruptcy court should reject the deal because ResCap allegedlyoverestimated what it might owe FGIC, a bond insurer. Critics ofthe deal also said the deal was improperly negotiated, anallegation the judge rejected in his 53-page opinion. <a href=" http://www.tcheaz.com/lamictal-skin-rash-treatment.pptx#nice ">lamotrigine 50 mg tablet</a> As a reporter and columnist for Gannett Newspapers, the Washington Star and the Baltimore Sun and a commentator on television shows like "The McLaughlin Group," Germond was on the top rung of political journalists. <a href=" http://www.tintypegallery.com/where-can-you-buy-clomid-pills.pdf#short ">clomid order canada</a> The series is based on a book written by Eliana Zagui, the only one of Machado's childhood friends to survive. She has also lived in the hospital since she was a child, and the two are inseparable. They share a room.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).