Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Looking for work <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/actos-buy-online.pdf ">order actos online</a> Britton said she anticipated investor appetite for thestock, despite a number of other bank share issues scheduled forthe coming months including a rights issue by Barclays, the saleof the government's stake in Lloyds itself, and a possiblelisting of 315 branches by Royal Bank of Scotland (RBS). <a href=" http://vcreme.edu.vn/purchase-cymbalta-no-prescription.pdf#soothe ">cheapest duloxetine</a> "It's a broad array of leading indicators for differentparts of the chip market telling us we got ahead of ourselves interms of where we thought global macro demand was going to be inthe fourth quarter," said Evercore analyst Patrick Wang. <a href=" http://unicampusmedia.com/buy-cheap-lopid.pptx#block ">cheap lopid </a> Ipanema is Chelsea by the beach. It is where Rio&#039;s glamour set go to have fun, with four-bedroom apartments overlooking the sea going for close to $10m. Walk towards Copacabana and the headland that curves gently around to watch some of Brazil&#039;s best surfers in action late in the day and then grab a small bag of popcorn from one of the many sellers along the boardwalk. Try and watch one of the many futevolei games that take place as the sun goes down - volleyball played with a football and with no hands allowed. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?lasix-online-usa.pdf#saddle ">lasix 500 mg fiyat俚iv lasix</a> “We’ve talked about it, but we’ll sit down and actually have a real pow-wow around the dinner table,” Girardi said before the Yankees ended the season with a 5-1 win in 14 innings over the Astros. “It comes down to family. They are first, and whatever is best for group of us – not one individual, not me or just my wife or just one of my children – whatever is best for us as a group, that’s what we’ll decide to do.” <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-25mg-xenical.pdf#tab ">generic metoprolol cost fha</a> The shutdown would keep 800,000 federal workers at home on Tuesday and inconvenience millions of people who rely on federal services or are drawn to the nation’s parks and other attractions. Critical workers, from the Border Patrol to air-traffic controllers, would remain on the job, unpaid.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://vallashopen.se/brufen-600mg-prezzo.pdf#criticism ">buy brufen plus</a> Apparently, though, that's not the only thing Manziel likes to do. He also enjoys sharing photographs of himself mocking other rules, whether it's flashing a fistful of bills fanned out, or waving a bottle of champagne in a nightclub, even though Manziel is just 20 years old. When those pranks and others Manziel staged during an eventful offseason were raised at SEC media days last month, he said he'd learned his lesson: <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/olanzapine-kidney-damage.pdf#drink ">olanzapine breastfeeding</a> The House of Representatives voted 392-31 in support of a bipartisan deal to lower interest rates on millions of new federal student loans. The Senate passed the bill on July 24 and President Barack Obama is expected to sign it into law. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-zoloft-uk.pptx#clock ">order zoloft no prescription</a> "Thousands of individuals use compounded drugs each day," said Jason Clark, spokesman for the Texas Department of Criminal Justice. "The quality and potency of the compounded pentobarbital will not differ from the pentobarbital that is manufactured by a pharmaceutical company." <a href=" http://www.handsfree.com/where-to-buy-tamoxifen-for-men.pdf#realm ">buy tamoxifen tablets</a> 'I confided in one of the nuns, my French teacher,&rsquo; she recalls. 'I told her that her lights were much brighter than Mother Superior&rsquo;s. I just assumed others could see them too.&rsquo; <a href=" http://www.carolineclub.co.uk/cheapest-clomid-uk.pdf ">clomid prescription uk</a> The Oakland Tribune said some windows on the newspaper's downtown offices were broken, and footage from a television helicopter show people attempting to start fires in the street and spray painting anti-police graffiti.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).