Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How do you do? <a href=" http://www.aaazoellner.com/allergy-nose-spray-fluticasone.pdf#involuntary ">fluticasone propionate 50 microgram aqueous nasal spray</a> The report made 290 recommendations on safeguarding patient and greater transparency within the NHS after it was estimated that up to 1,200 patients may have died at the Midlands hospital between 2005 and 2008. <a href=" http://lucyhale.com/albuterol-online-prescription.pptx ">albuterol aerosol dosage</a> Since 2007 the company had transferred as much as 3 billionyuan ($488.80 million) to over 700 travel agencies andcompanies, Gao Feng, a police official in charge of theinvestigation into the company, told a news conference. <a href=" http://audio-republic.co.uk/buying-domperidone-online-uk.pdf ">can i buy motilium over the counter in uk </a> Reuters reported earlier this week that a second major meatpacker, JBS USA, at a cattle industry conference had presented avideo from a JBS plant showing cattle having difficulty walkingafter they were fed beta-agonist drugs, additives that speedweight gain in animals. Zilmax is the leadingcommercial brand of beta-agonist. <a href=" http://brunswickguitars.com/cheapest-pharmacy-for-effexor.pdf ">cheapest pharmacy for effexor </a> A Samsung spokesperson said: "We are disappointed by the US Trade Representative's decision to allow the exclusion order issued by the US International Trade Commission. It will serve only to reduce competition and limit choice for the American consumer." <a href=" http://www.lisovani.cz/clindamycin-for-acne-oral.pdf#whoever ">cleocin t gel for acne</a> "As people who previously didn't believe they would be affected by it are finding out that they will be affected by it, there may be some traction to repeal the worst parts of the law and eventually repeal the law entirely," said Crossroads spokesman Jonathan Collegio.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/aripiprazole-order-online.pdf#bind ">buy cheap aripiprazole</a> Tenants pay a monthly storage charge of about 20,000 yen toput up to 300 bottles in the wine cellar and can pay extra forlarger collections. A sommelier will visit the building onweekends to advise residents on how to pair food with wine andcan be hired by the hour for parties. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?indocin-gout-medication.pdf#grumble ">order indomethacin online</a> The CFPB was created after the financial crisis to bring basic rules of fairness and transparency to the world of lending and consumer finance. The Dodd-Frank financial reform law that created it also specifically required the bureau to receive consumer complaints, and doing so is an important part of its work. More than 120,000 people have communicated with the Bureau by submitting formal complaints through its online Complaint System, reporting, among other things, their unhappy experiences with loans and other financial products. And others have, like Harry, used the "Tell Your Story" feature on their web site. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/effexor-xr-generic-discount-217 ">generic bupropion not working cm11</a> The surprise emergence of the six survivors leaves theconfirmed death toll from the disaster at eight, not countingthe 60-year-old woman last seen in her house before it was sweptaway by the floodwaters along Big Thompson River. <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-accutane-online-pharmacy.pdf#polish ">accutane purchase online uk</a> Over the years, Microsoft has faced its fair share of issues. In the gaming space, for example, it entered the console fray against long-time incumbents. And although the Xbox didn&rsquo;t get off to the best of starts, Microsoft kept plugging away and investing cash in the gaming division. Before long, it established itself. And now, the Xbox is a force to be reckoned with. <a href=" http://www.teamjolokia.com/target-pharmacy-order-refill.pptx#forget ">how to make money selling drugs online sa prevodom</a> India says six of its soldiers have been killed and a number of civilians injured. Casualties have also been reported on the Pakistani side and both sides have accused each other of "unprovoked aggression".

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).