Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I love this site <a href=" http://www.ext.fi/where-to-buy-ventolin-inhaler-in-singapore.pdf#orchestra ">buy ventolin nebules 5mg online </a> Cooper, a standout high school player in New Jersey, played for Gibbons between 2011 and 2013, and said he would "act in an outrageous manner in his yelling, ranting, screaming and hysterics directed towards the Holy Cross players as well as game referees." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/bimatoprost-cheap.pdf ">where to buy bimatoprost online</a> Twitter is under increasing pressure from governments around the world to release user's private information, with requests rising 40 percent in the first six months of the year, the microblogging company said Wednesday in its semi-annual transparency report. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/where-can-i-buy-tamoxifen.pptx ">nolvadex legal buy us</a> The Indians tacked on three more runs in the last two innings, courtesy of an RBI double by Kipnis and Stubbs’ 10th homer of the season, a two-run blast to left that made him the 10th Indian to reach double figures in home runs this year. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-online-canada-get.pdf ">isotretinoin online canada hvac</a> No composer embodies the fin-de-siècle spirit better than Scriabin, and no piece of his expresses it better than Vers La Flamme (Towards the Flame), played here by Christopher O&rsquo;Riley. It was written in 1914, the year before he died. The music seems to grow in one unbroken emotional crescendo from oppression to ecstasy (though in fact the form is shrewdly plotted. Scriabin was very sane when putting notes on paper). It&rsquo;s overwhelming, in a claustrophobic sort of way, and I can never decide whether I love it or hate it. But I wouldn&rsquo;t want to be without it. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-mental-illness-dvd.pdf ">accutane online australia xbmc</a> Created by artist Gianna Paniagua, the artwork was in honor of the Yankee great’s “amazing accomplishments on and off the field and his humility and commitment to his fellow man" said Ralph Paniagua, publisher of Latinobaseball.com.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Children with disabilities <a href=" http://www.handsfree.com/order-gabapentin-online-usa.pdf ">purchase gabapentin online</a> "QPR are a club with huge ambitions to return to the Premier League and I wanted to be a part of it," the 31-year-old American, who has been a free agent since leaving Sporting Lisbon at the end of last season, said on the Championship (second-tier) club's website (www.qpr.co.uk) on Wednesday. <a href=" http://audio-republic.co.uk/mirtazapine-tablets-30mg.pdf#hopeless ">mirtazapine 15 mg odt</a> So I&#8217;m with Levine on this one: so far at least, Basel III seems to be working in an almost optimal manner. We&#8217;re used to a world where the only way you can achieve growth is through leverage &#8212; and we learned, with extreme pain, that leverage is a very dangerous thing. This recovery, by contrast, is not being driven by leverage. And that is surely a good thing. <a href=" http://brunswickguitars.com/buy-cheap-domperidone.pdf ">buy cheap domperidone</a> The crash took place at a maneuvering ground inside the U.S. Marine's Camp Hansen in central Okinawa, an official said, adding that there were no casualties among local residents but that he had no information about the military crew. <a href=" http://www.jaxmediator.com/vitex-in-pregnancy.pdf ">vitex in pregnancy</a> “He’s the victim, really,” she said her Holbrook, L.I. home, where a half-eaten Jets-themed birthday cake for her boy sat on the counter. “He was just concerned for his mother and himself.” <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/cefaclor-500-mg-para-que-sirve.pdf ">ceclor cefaclor 250 mg</a> Samsung Honda&#8217;s Alex Lowes has secured his position in the MCE Insurance British Superbike Championship Showdown following a double podium finish at the Oulton Park triple-header this weekend, while teammate Ryuichi Kiyonari and Supersport rider Jason O&#8217;Halloran also shared podium success.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).