Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://buumon.org/effexor-xr-coupons-printable.pdf#monkey ">price effexor xr walgreens</a> Bulger adamantly denies having served as an informant, or "rat" in gang parlance, contending he paid Connolly off and that the agent invented the contents of the file to provide a cover for his regular meetings with the mobster. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-cefixime-400-mg-uk.pdf#population ">where can i buy cefixime 400 mg</a> The cases are In re: Standard & Poor's Rating AgencyLitigation, U.S. District Court, Southern District of New York,No. 13-md-02446; and U.S. v. McGraw-Hill Cos et al, U.S.District Court, Central District of California, No. 13-00779. <a href=" http://www.adstone.pl/order-clonidine.pdf ">order clonidine online </a> He also pointed out that the scheme is giving new confidence to house builders with new supply at its highest level since 2008 with almost a third of a million additional being built in the last two years. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/purchase-lusty-libido.pdf ">purchase lusty libido</a> Cyril Belikoff, director of Microsoft Surface, won&#8217;t say exactly when the tablet will be ready, but LTE will improve its flexibility for mobile users who aren&#8217;t near a Wi-Fi connection. He won&#8217;t say whether an LTE model of Surface Pro 2 laptop is in the pipeline either. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-lipitor-online-canada.pptx#sail ">where to buy watson generic lipitor</a> "Following years of pressure by parents, nutritionists and health advocates, McDonald's has finally conceded that young children should not be washing down their Happy Meal with a sugary, calorie-laden soda," said Harold Goldstein, DrPH Executive Director at California Center for Public Health Advocacy, in a statement. "Their decision to make water, milk or juice the default option in kids&rsquo; meals is a responsible step in the right direction."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-accutane-40-mg-cheap.pdf ">where can i buy accutane online uk </a> DuPont is focusing on agriculture, alternative energy andspecialty materials to offset flagging sales in its paintpigment business. The company said in July that it was exploringoptions for the paint pigment unit. <a href=" http://www.lcwpros.com/order-xantho-rx.pdf ">xantho rx price</a> so another money making scam from the torys, we are all in it together unless of course it involves money then the working class can pick up that bill, for gods sake lets get some honest people back in charge before its to late <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/cheap-lasix-online.pdf ">lasix order online</a> Last week we looked at some of the funds that were most at risk of a bear market in bonds. Today we&rsquo;ll name the bond funds that investment experts say are best placed to ride out any storms. <a href=" http://feeny.nl/buy-alli-weight-loss-pills-online.pptx#buy ">where can you buy alli diet pills</a> Joseph Robert Patterson, 27, was charged with aggravatedbattery of an infant and aggravated assault, both felonies,according to a Sioux Falls police statement. A voice mailmessage left at the office of Thomas Wollman, Lincoln Countystate’s attorney, seeking information about whether Pattersonhad an attorney, wasn’t immediately returned. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?pfizer-cytotec-price-philippines.pdf#elect ">misoprostol malaysia</a> The chapel, which is steeped in history is where Charles I received Holy Communion before his execution in 1649 and is where Prince William and Prince Harry paid their last respects to their mother before her funeral in 1997 and where Kate Middleton was confirmed into the Church of England in 2011.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).