Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What do you study? <a href=" http://iacs.org.br/can-you-buy-naproxen-over-the-counter-in-the-uk.pdf ">can you buy naprosyn</a> This site uses Facebook comments to make it easier for you to contribute. If you see a comment you would like to flag for spam or abuse, click the "x" in the upper right of it. By posting, you agree to our Terms of Use. <a href=" http://www.portaljardines.com/vigora-lido-prices.pptx ">vigora lido spray</a> The Financial Conduct Authority has said that seven million customers who bought or renewed CPP policies over a period of six years are entitled to their money back plus 8 per cent interest, a decision which could cost the companies involved £1.3bn, if all of them put in a claim. But Mr Ogston rubbished the figure, arguing that no compensation scheme attracts a 100 per cent take up. The entrepreneur, who owns a multi-million-pound house near Harrods in Knightsbridge, London, was awarded a CBE in 2011 for “services to business”. He stood down from the CPP board in June, but owns 57 per cent of the firm, which he launched in 1980. <a href=" http://powerbible.com/buy-flomaxtra.pdf ">buy flomaxtra australia</a> Trading activity grew in the second quarter but is below thefirm's early 2013 forecast and will probably be $100 millionshort of those expectations. Trading revenue has plummeted fromabout 60 percent of Schwab's total revenue 15 years ago to 17percent in the just-ended quarter. In several years, it shouldbe down to 10 percent, Bettinger said. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/buy-pantoprazole-online-uk.pdf ">pantoprazole online uk</a> The 35-year-old Martin was held out of a scrimmage again on Saturday in the hopes of preserving him for the entire season, as opposed to last season when Martin logged major minutes to compensate for a string of injuries but broke down with knee and ankle injuries of his own. <a href=" http://unpluggedexpo.com/metopar-tablets-india.pdf ">metopar price</a> Small phone companies in Mexico have struggled to competewith billionaire businessman Carlos Slim's America Movil, which has about 70 percent of Mexican mobileconnections and about 80 percent of the country's fixed lines.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

This is your employment contract <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/motilium-100-tablets-uk.pdf#plays ">domperidone order online uk</a> Italian PM Enrico Letta is hoping for a few days in his hometown of Pisa and Greece's Antonis Samaras says the government will work through August — although he may grab a long weekend back home in the Peloponnese region. <a href=" http://awsg.org.au/will-800-mg-ibuprofen-get-me-high.pdf ">dosage for ibuprofen for dogs</a> Time for the TP Terrorists to wake up .... this is doing GOP no good whatsoever, its the opposite - its stocking up abject fury that's going to erupt at the next Polls. Want to oppose what the Democrats are doing, that's fine, I get that - I disagree, but I get it, its what Democracy is all about. <a href=" http://www.wigt.co.uk/levofloxacin-levaquin.pptx ">ofloxacin tinidazole tablets uses</a> "Fracking has simply added the ability for incumbents in the market to grow earnings further," said Simon Gottelier, a portfolio manager who oversees water investing for London-based Impax Asset Management, which has $3.5 billion under management. <a href=" http://armv.org/purchase-carvedilol-online.pdf ">purchase coreg </a> The national disaster agency said at least 146 of the dead were on Bohol, 630 km (390 miles) south of the capital, Manila. There were 11 deaths on the nearby Cebu islands and another on Siguijor island. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-fluoxetine-online-uk.pdf ">fluoxetine 10mg uk</a> Ballmer may have unknowingly sealed his fate as early as 2007 when, before its launch, he mocked Apple's iPhone, a product line that would go on to eclipse all of Microsoft's product revenue combined and kick off the mobile wave.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).