Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've come to collect a parcel <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/is-decolgen-no-drowse-safe-for-pregnancy.pdf#disappoint ">decolgen tablet obat apa</a> "The bailout fund, the European Stability Mechanism (ESM),could take over banking resolution as soon as it has become aEuropean institution. But for that we would need to change theEuropean Constitution," he added. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/how-does-virility-ex-work.pdf#upstairs ">herbal virility reviews</a> The October 11 report was considered key because foreign grain buyers are eager to learn the size of the 2013 U.S. corn harvest after a devastating drought slashed output last year, he said. A wet spring in 2013 delayed planting in many areas, pushing back the start of the harvest and keeping the crop's size uncertain. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-hydrochlorothiazide-25-mg.pptx#donation ">purchase hydrochlorothiazide 25 mg</a> Democratic House Minority Leader Nancy Pelosi of California,fifteenth on Roll Call's 2013 list of the 50 Richest Members ofCongress with a net worth of nearly $25 million, has not said ifshe will turn down her money, and her office did not immediatelyrespond to a request for comment. <a href=" http://www.teamjolokia.com/list-of-branded-drugs-and-generic-drugs.pptx#anxiously ">best drugs for nausea and vomiting</a> Savings across the group went according to plan, it said. Savings at its hygiene operations reached an annual rate of 110 million crowns in the quarter. SCA aims at 300 million annually from 2015 onwards. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-clomid-online.pptx#gifted ">i want to buy clomid online uk</a> Bonds are simply another financial instrument entirely dependent on the integrity of the financial system. As James Carville famously remarked in the 1990s, "I used to think if there was reincarnation, I wanted to come back as the president or the pope or a .400 baseball hitter. But now I want to come back as the bond market. You can intimidate everybody."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://www.wildfirerhc.org/combivent-sol-para-nebulizador.pdf ">albuterol sulfate er 4 mg tablets</a> Oh, and the Malmo match took place in front of a packed Easter Road, with 16,000 in to support and pay tribute to the recently departed Lawrie Reilly, arguably Hibernian&rsquo;s greatest-ever player. It was very much not a fitting send-off. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-50-mg-ryan.pptx#began ">doxepin sinequan gcse</a> The pensions numbers released by the Office for National Statistics date back to Spring las year, before the start of auto-enrolment, where companies automatically sign staff up to pension schemes. <a href=" http://www.law-business.com/?flagyl-online-overnight.pdf ">where can i buy flagyl over the counter</a> In strongly conservative Arkansas, where gun ownership is common and gun laws are permissive, no school district had ever used the law to arm teachers on the job, according to the state Department of Education. The closest was the Lake Hamilton School District in Garland County, which for years has kept several guns locked up in case of emergency. Only a handful of trained administrators - not teachers - have access to the weapons. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-unique-hoodia-online.pdf ">cheap hoodia </a> The fact that a somewhat more mainstream product served two potential future kings said a lot about the future monarchs, suggested Magda, pointing out that mother Kate Middleton has become a fashion icon with a strong influence on "upper-class soccer moms," both in Britain and the U.S., who will now want to consider a Range Rover as "an accessory to their own lifestyle." <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/buy-floxin-ear-drops.pptx ">purchase ofloxacin</a> You could be forgiven for thinking that Kim Kardashian knew she was getting engaged yesterday, as she rocked up at the AT&T baseball park in San Francisco sporting this stunning blue and white Valentino dress.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).