Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Is it convenient to talk at the moment? <a href=" http://www.promoteabook.com/order-orlistat.pdf ">orlistat order online australia</a> The only hit Wacha yielded was a home run to slugging third baseman Pedro Alvarez that cut the lead to 2-1 with one out in the bottom of the eighth. After a walk to Russell Martin, Carlos Martinez came on in relief to end the inning. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/nexium-recent-news.pdf ">informatii despre nexium</a> CVS expects adjusted earnings of $3.90 to $3.96 per sharethis year, with a profit of $1 to $1.03 in the current thirdquarter. Analysts look for full-year profit of $3.98, and 97cents per share this quarter. <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-paroxetine-online.pdf#appointed ">buy paroxetine nz</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with reliever Dave Robertson to chat about his recent shoulder injury, Mariano Rivera's impressive September workload, the Yankees' chances of reaching the postseason as well as last week's rookie hazing. <a href=" https://www.tca.nl/buy-ventolin-hfa-inhaler.pdf ">ventolin 4mg</a> Payments for the arena bonds will be cut by 3 percent. Otherbonds insured by National and related to parking garages will becut by 12 percent, while a third bond for a city building willbe paid in full. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/sweet-slumber-sleep-aid-reviews.pdf ">purchase online slumber sleeping</a> Still, both sides of Egypt's divide have become fiercely anti-American. Mursi's opponents say President Barack Obama's administration supported the Brotherhood in power, while Mursi's supporters believe Washington was behind the plot to unseat him.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Have you got a telephone directory? <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/does-nexium-have-a-generic.pdf ">nexium administration infant</a> In recent years, scientists have rigged the Hurricane Hunters’s planes to carry GPS receivers that are able to track windspeed inside the storm in almost real time. The work was published in the journal Radio Science. <a href=" http://ishedlight.com/resveratrol-mg-in-red-wine.pdf ">buy resveratrol supplement</a> No very high-profile Taliban members were being held at the Dera prison, but at least 30 militants freed in the assault are described by the authorities as "hardened" Taliban fighters. The attack rekindles memories of a 2012 jailbreak in the nearby city of Bannu in which about 400 prisoners escaped, including Adnan Rashid, a radicalised former member of the military who recently wrote an open letter to child activist Malala Yousafzai, explaining why she was attacked by the Taliban. <a href=" http://www.adstone.pl/order-wellbutrin-online-us-pharmacy.pdf ">order wellbutrin no prescription</a> Yet there was the 32-year-old Hawaii product standing on the first base line at Fenway Park Friday afternoon fighting back tears as the Red Sox honored the victims of the Boston Marathon bombings with a pregame ceremony before Game 1 of the AL division series. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/can-you-buy-accutane-in-uk.pdf#arcadia ">buy generic accutane no prescription</a> The American Jewish community is fraying at the edges. Secular, self-identified Jews are marrying out of the community at an alarming rate. Barely one in four Jews under 40 marry within the faith. Most of these young Jews do not join synagogues or take part in Jewish life &mdash; beyond family celebrations like Passover. If they have children with a non-Jewish spouse, their children are &mdash; strictly speaking &mdash; not Jewish. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/zopax-price.pdf#variations ">zopax twitter</a> Deputy Defense Minister Danny Danon condemned the deal. "This is a political mistake, it is an ethical mistake, the message we are sending the terrorists is that we eventually free them as heroes," he told Israel Radio.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).