Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/cheap-generic-lamisil-trade-names.pdf#pronounce ">lamisil terbinafine hydrochloride mg side effects</a> Islamists seeking to bring a twelfth century existence to Egyptians cannot feed them, provide their explosive birth rate with useful education, skills, professional opportunities or any tangible means of peaceful coexistence (which, itself, is contrary to the teachings of their Prophet). <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/tamoxifeno-gador-20-mg-para-que-sirve.pdf ">buy nolvadex</a> "Ms. Shevitz and Tanaka appear to have developed anintimate, romantic relationship, with Tanaka and Ms. Shevitzliving together since the fall of 2012," Naftalis wrote. "Thisrelationship, by all appearances, would impair Ms. Shevitz'sduty of loyalty to Vilar and cloud her judgment with respect toTanaka." <a href=" http://www.world-television.com/can-you-buy-clomid-on-the-internet.pdf#sink ">cheapest pharmacy for clomid</a> For example, if your grandfather is Hispanic, but you do not self-identify as Hispanic and that culture has not been a part of your life in a meaningful way, you should not write a diversity statement about your Hispanic heritage. It will almost certainly come across as inauthentic and backfire, particularly if you do not participate in related cultural or extracurricular activities. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-10mg-side-effects-mf.pdf#adept ">celexa 10mg reviews while pregnant</a> But raising the more than $600 million needed to finish LLX's only project, the massive $2 billion Port of Açu north of Rio de Janeiro, may be a struggle. One-and-a-half times the size of Manhattan, Açu is designed to ease delays caused by Brazil's overcrowded ports and serve a booming offshore oil industry. It's also being dogged by scientists' claims that its construction is polluting the surrounding lowlands ecosystem with salt. <a href=" http://drakeed.com/fenofibrate-200-mg-capsules.pdf ">abbott tricor patient assistance</a> Many of the mortgages that could be affected by thegovernment's plans were issued by international banks. Austria'sRaiffeisen and Erste, Germany's BayerischeLandesbank and Italy's Intesa Sanpaolo areamong the big lenders with businesses in Hungary.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Hello good day <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-generic-amoxil.pdf#ebb ">buy amoxil online cheap</a> "It's all about the ability to predict what is going to happen and to plan," Hamrick says. "If you are even remotely associated with an industry that depends on federal funding this is going to affect you." <a href=" http://www.medizzine.com/?maca-root-powder-negative-effects.pdf#cloth ">maca root capsules uk</a> The U.S. Federal Trade Commission in July announced it hadfiled a complaint aimed at stopping Ardagh's acquisition of theVerallia North America (VNA) unit, which makes jam jars anddrinks bottles for the U.S. market. <a href=" http://stravemarketing.com/buy-cheap-lasix.pdf ">lasix cheap</a> His descent from happy, cheeky boy to painfully thin dustbin scavenger is a story of brutality, neglect and missed opportunities by health professionals, social services, teachers and police. As his parents are sentenced today for months of abuse and cruelty, others who were meant to protect the  child will be forced to confront their culpability for his death. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/nexium-alternatives-natural.pdf#embarrass ">esomeprazole 20 mg capsule</a> But once again, it’s turning out sweet and fragrant creations, as a wine bar (with great brews, too) under the guidance of Christopher and LaVine. The decor is reclaimed industrial, much of it salvaged from demo sites and city landmarks. <a href=" http://edmundross.ie/accutane-prescription-online.pdf#guards ">accutane month 5 breakout</a> The Brit actor admits he's amazed by the diehard fans of Edward Cullen and Bella Swan, played by the star's ex girlfriend Kristen Stewart. And Rob muses that the wide age range of the devotees confuses him:

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).