Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How many weeks' holiday a year are there? <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-cheap-montelukast.pdf ">buy singulair online </a> By midday, the CSI300 of the leading Shanghai andShenzhen A-share listings was down 0.6 percent, while theShanghai Composite Index shed 0.7 percent. Both stayedin the same 60-point range for a third session. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/genegra-mg.pdf ">order genegra</a> "Fastball command is going to be the dictation of pretty much everybody's outing and he really didn't have it today," Cubs manager Dale Sveum said. "He battled and got the outs and kept the game close, but obviously the pitch count after six innings was way too many." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/where-to-buy-renova-in-uk.pdf#steam ">theavit renova uk</a> Scientists trying to unravel the origins of humanity mostly study scraps — some ancient teeth here, a damaged bone there. But now a lucky research team has uncovered a fossil superstar: the first complete skull of an early human adult from the distant past. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-trazodone.pdf ">order trazodone </a> ALL of eastern NC is still T-Mobile EDGE. Tmo is great if you are in a major city and stay there like a caged animal, otherwise they are a complete joke. I researched their coverage heavily back when I REALLLYYY wanted to get a Nexus 4. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/order-dextromethorphan.pdf#learnt ">dextromethorphan hbr 20 mg guaifenesin 400 mg high</a> The battle has turned into a rout, at least for now. In state after state, the brand-name makers—led by the pharmaceutical giants Amgen and Genentech—have been unable to convince state legislatures to require pharmacists to notify doctors (and sometimes patients) when they substitute generics for brand-name biologic drugs. Manufacturers of copies fiercely opposed such a requirement, which they said would put them at a competitive disadvantage.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://www.catenn.org/lipitor-20-mg-30-film-tablet.pdf#reservation ">buy atorvastatin uk</a> &ldquo;Irrespective of anyone&#39;s views on the desirability or otherwise of same-sex marriage, it is clearly in Australia&#39;s interests that there be nationally consistent marriage laws," Brandis said, referring to the nationwide Marriage Act that was amended in 2004 to specify that marriage was between a man and a woman. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/buy-metformin-online-cheap.pdf ">cheap metformin online </a> Much of this is to do with the global emerging market sell-off sparked by the Federal Reserve’s exit plan from money-printing but Ankara has sown the seeds of crisis too, first with the very public standoff with protesters in its main cities who railed against what they see as Prime Minister Tayyip Erdogan’s increasingly authoritarian rule. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-amoxil.pptx#vase ">purchase amoxicillin for dogs</a> “The Shining,” published in 1977, is among the most revered of King’s novels. The Stanley Kubrick movie in 1980 has its many fans, too, but King isn’t among them. King makes a point in an author’s note that “Doctor Sleep” follows not the movie, but the novel and that it stands as “the true history of the Torrance Family.” <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-spironolactone-cream-hair-loss.pdf ">purchase spironolactone </a> Officials have said a royal aide will emerge from the hospital with a signed bulletin carrying the Buckingham Palace letterhead. The bulletin will be given to an official who will be driven to the palace, where it will be posted on an easel in public view in front of the building. <a href=" http://euso.se/effexor-xr-dosage-strengths.pdf ">is 75 mg of effexor enough</a> Raj Date, the first deputy director of the CFPB, left theagency and started Fenway Summer LLC, a private consulting firm,this year. He has since brought several other key bureauofficials to his firm, including former bureau chief of staffGarry Reeder.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).