Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://hsmai-europe.com/cost-of-cytotec-in-south-africa-pfunds.pdf#varieties ">misoprostol 200 mg tablet abortion to take</a> The Shin Bet said Mansouri made three visits to Israel since 2012 in the guise of a windows and roofing salesman. The Shin Bet said Mansouri was caught with photographs he took of the U.S. Embassy in Tel Aviv. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=how-much-does-motrin-800-mg-cost-vdi.pdf#edmund ">motrin purchase project management</a> "While the increase in Shop Your Way promotional activityand member redemptions resulted in a meaningful increase in ourcosts, it demonstrates that our members are deepening theirengagement with our program," Lampert said. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-uses-depression-ow-does.pptx#err ">lamictal cost costco pdx</a> MUMBAI, India (AP) — Police in India's financial center of Mumbai have filed charges against four men and one juvenile boy in the gang rape of a photojournalist last month, the latest attack to fuel debate about women's safety. <a href=" http://feeny.nl/omeprazole-buy-in-canada.pptx#beautifully ">omeprazole buy in canada</a> Low back pain can be prevented by maintaining correct posture while sitting, standing and sleeping, exercising regularly, maintaining a healthy weight and avoiding stress, which may cause muscle tension. <a href=" http://www.gcva.com/buy-estradiol-tablets-online.pdf#darling ">where to buy estradiol online </a> "Israel respects the full sovereignty of Egypt," Yaalon said. He said Israel is "aware of the Egyptian military's increased activity against terror infrastructures in the Sinai Peninsula" and praised the Egyptian military for "fighting first and foremost to protect Egypt's citizens and sovereignty."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Who do you work for? <a href=" http://www.iap.org.br/metabo-speed-x.pdf#submarine ">metabo speed diet pills </a> In that sense, Friday's vote was a bid by some Republicans to go through pained motions to demonstrate to the party's conservative grassroots that the strategy favored by Cruz and other hard-liners was doomed, and would risk a government shutdown that could turn politically dangerous for the GOP. <a href=" http://www.fondapi.it/chlorpromazine-trade-name-india.pdf ">thorazine chlorpromazine reviews</a> Prirazlomnaya, Russia's first offshore oil rig in theArctic, is slated to start operating by the end of the year andis expected to reach peak production of 6 million tonnes peryear (120,000 barrels per day) in 2019. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-growth-stunt.pptx#droop ">isotretinoin 3 times can you take</a> The general drew on his Dien Bien Phu experience to create the Ho Chi Minh Trail, a clandestine jungle network that snaked through neighboring — and ostensibly neutral — Laos and Cambodia, to supply his troops fighting on southern battlefields. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=flonase-spray-expired-date.pdf ">buy flonase online canada iwc</a> "We live in a small rock in the north Atlantic, and we wouldbe under water were it not for very clever people in governmentand the revenue who made tax competitiveness a central part ofIrish economic life." <a href=" http://spaen.co.uk/levitra-k3toconazole/#cordial ">viagra dietetica</a> "I think the coalition government has been forced to try to get some sort of grip on this project, hence they have appointed someone who they think will carry some clout, however to me, it smacks of desperation."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).