Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Hello good day <a href=" http://buumon.org/is-there-aspirin-in-motrin.pdf ">tylenol motrin alternating schedule adults</a> In an age of image makeovers and knee-jerk opinions, he's a convenient target for abuse. Fay Vincent, the man Selig replaced in the commissioner's seat, is convinced that's why he's not regarded more favorably by baseball fans in general. <a href=" http://www.leivaliit.ee/naproxen-500-mg-generic-name.pdf ">can you buy naproxen over the counter</a> According to a statement from NASA: "A fireball is a very bright meteor, at least as bright as the planets Jupiter or Venus. They can be seen on any given night as random meteoroids strike Earth's upper atmosphere. One fireball every few hours is not unusual. Fireballs become more numerous, however, when Earth is passing through the debris stream of a comet. That's what will happen this August." <a href=" http://www.tcheaz.com/adapalene-differin.pptx#packaging ">differin wrinkles acne scars</a> And you don&rsquo;t have to be a famous(ish) older woman to fancy Mr Styles - a quick trip to Twitter reveals any number of 30 and 40-something women loudly shouting about how they want to do bad things to him and his hair. He&rsquo;s become a guilty pleasure to an entire generation of women, along with Dolly Parton duets and Tom Selleck. <a href=" http://iacs.org.br/buy-chloroquine-tablets.pdf ">where can i buy chloroquine</a> He invoked "her dream that nothing, no political indifference, no government inaction, no intimidation, no threats, no assassin's bullets should ever deny the right of every single child ... to be able to go to school." <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?albuterol-ipratropium-bromide-inhalation-solution-128#tomatoes ">motrin tablets ingredients</a> "I looked down, and the guy next to me (who) was standing talking to me, was down in front of me on the ground," Juris, who doubted the man could've survived the gunshot wound to the head, told WJLA-TV.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've just graduated <a href=" http://vcreme.edu.vn/spironolactone-buy-online-uk.pdf#mine ">spironolactone buy online uk</a> Hugh Hefner got a visit from the Easter Bunny this year, who turned out to be none other than Paris Hilton. Dressed in the trademark Playboy bunny ears and bowtie, the hotel heiress buddied up next to the newly married Hefner and struck a sexy pose for this Instagram shot. "The Easter Bunny with Hef," she tweeted. <a href=" http://ishedlight.com/exenatide-10-mg.pdf#continually ">exenatide side effects weight loss</a> The search, now 30 years old, for Iranian “moderates” goes on. Amid the enthusiasm of the latest sighting, it’s worth remembering that the highlight of the Iran-contra arms-for-hostages debacle was the secret trip to Tehran taken by Robert McFarlane, President Reagan’s former national security adviser. He brought a key-shaped cake symbolizing the new relations he was opening with the “moderates.” <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/price-of-suhagra.pdf ">suhagra 100 in hindi</a> Although Mr Barker may have expected to pay higher than average insurance because of high crime rates in the area he lives, he wouldn&#8217;t have imagined the cost would be nearly 1,000 times greater than the value of his car. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-cheap-finasteride-1mg.pptx#condition ">buy cheap finasteride 1mg</a> Syria's civil war has killed more than 100,000 people, sent millions fleeing from their homes and divided the Middle East between Sunni Gulf states and Turkey, which mostly support the rebels, and Shi'ite Iran and Hezbollah, which back Assad. <a href=" http://www.law-business.com/?zoloft-wiki.pdf ">zoloft 150 mg daily</a> A merger would create the second-largest U.S. stock-market operator behind NYSE Euronext in terms of shares traded. The transaction would be subject to approval by the Securities and Exchange Commission and other regulators. 

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).