Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Do you know the address? <a href=" http://www.catenn.org/what-is-fluticasone-furoate-nasal-spray-used-for.pdf ">discount flonase coupons</a> Louis Vuitton shop assistants polled by Reuters last month said they had been provided with only a small number of new handbags, such as the Capucines model, priced at 3,500 euros, which had flown off the shelves. <a href=" http://www.niec.edu.np/order-misoprostol-cytotec.pdf#statue ">buy misoprostol online uk</a> Beijing claims a centuries-old sovereignty over the Himalayan region. But the allegiances of many Tibetans lie with the exiled spiritual leader, the Dalai Lama, seen by his followers as a living god, but by China as a separatist threat. <a href=" http://unpluggedexpo.com/ketamine-mg.pdf#guard ">ketamine erowid dose</a> A couple were swept away in floodwaters after stopping their car northwest of the city. The man's body was recovered but the woman was missing and feared dead, said Commander Heidi Prentup of the Boulder County Sheriff's Office. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/betamethasone-val-01-cream-45gm.pptx#eligible ">0.05 betamethasone uk</a> "Growth continues to be anemic, even as we're at recordlevels in the market, suggesting we're overbought on somelevels," said Mark Martiak, senior wealth strategist atPremier/First Allied Securities in New York. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/cymbalta-price-uk.pdf#fickle ">cymbalta uk</a> The government will not alter its stance of investing thebulk of its foreign exchange reserves in U.S. Treasuries andother high-grade investment bonds, and it will allow privatesector institutions to manage only a few percent of thereserves, the Nikkei business daily reported on Sunday.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'll text you later <a href=" http://www.harveyandjohn.com/hersolution-results.pptx#smack ">hersolution en venezuela</a> Toshiaki Mikoshiba, president of Honda's China joint venturewith Guangzhou Automobile Group Co ,recognizes the importance of the emerging provinces, but sayshis firm is not taking specific steps to take on the challenge. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheapest-place-buy-nolvadex.pdf#scenes ">cheap nolvadex</a> Sprint said it expects 2013 adjusted operating income beforedepreciation and amortization (OIBDA) between 5.1 billion to$5.3 billion, including non-cash one-time costs related to itsSoftBank deal and its July buyout of Clearwire. <a href=" http://thejnpproject.com/orlistat-costo.pdf ">orlistat generico es efectivo</a> So far this year, global deal volume is up just 0.8 percent compared with a year ago, to $1.67 trillion, according to Thomson Reuters data. Excluding the Verizon-Vodafone deal, global deal volume fell 7 percent to $1.54 trillion. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/alli-lowest-price-uk.pdf#interest ">buy alli uk</a> The operational review certainly bears this out. Revenues picked up markedly in the final two months of the period, resulting in a 7 per cent comparative increase, following a 1.2 per cent decline between January and April. Mr Cooper also cited the government's Help to Buy housing scheme as a factor in the sales rebound, but it seems somewhat premature to link the two. Nevertheless, comparative revenues at the consumer division (largely comprising Wickes) contracted by 5 per cent during the first four months of the period, but expanded by 8.6 per cent in May and June. <a href=" http://iacs.org.br/buy-levlen-ed-online.pdf#based ">buy levonorgestrel online</a> Vigneault said he did not dig up the past when he considered Arniel because he knew the rift portrayed between him and Brassard in 2011 “wasn’t the truth.” Plus, Arniel had coached the Canucks’ former AHL affiliate, the Manitoba Moose, for four seasons during Vigneault’s tenure in Vancouver, so they had a strong relationship already.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).