Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Is there ? <a href=" http://atomsystem.com/order-glucophage-1-gm-every-am-available-glucophage-500-mg-tablets.pdf#debate ">buy metformin canada</a> In Britain, nearly two thirds of people own their own home, and lending standards have been tightened as capital-conscious banks think long and hard about who they trust with their precious cash. Borrowers have reported higher due diligence from the banks, and the average deposit has also risen to around 17 to 20 percent, according to the Council of Mortgage Lenders. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-200-monograph.pptx ">seroquel xr discount card knife</a> "It plays a profoundly anti-democratic role when it makes any such choice, whatever the limits are and whatever the good reasons it uses to make the decision," said the organisation&#039;s co-founder Jeremie Zimmermann. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-ofloxacin.pdf ">order ofloxacin</a> And then after a Steeler field goal drive, Cruz changed everything, and reminded the Giants of how dangerous their offense can truly be. Hakeem Nicks sat out Saturday’s game, and Cruz noticed Polamalu routinely rolling his way. When Polamalu bit upfield, Cruz dashed past him and Manning found his favorite target. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/classification-of-drugs-requiring-prescription.pdf#tentative ">best way to make someone unconscious with drugs</a> Food group Tate & Lyle was the worst-performing FTSE 100stock, falling 2.7 percent in a move which traders attributed toCredit Suisse's decision to cut its rating on the stock to"neutral" from "outperform". <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?is-there-a-generic-for-vytorin.pdf#rapidly ">vytorin cost</a> A cautious editorial in the respected Vedomosti newspaper on Friday warned of “chaos in international relations” after a military strike, arguing that the Syrian conflict has already helped deepen existing geopolitical cleavages.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/buy-propranolol-40-mg-uk.pdf#ice ">order propranolol online uk</a> That nexus, which has created over 100,000 jobs for Ireland, was laid bare when the U.S. Senate revealed that technology giant Apple had paid little or no tax on tens of billions of dollars in profits channeled through the country. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-injection-stability.pdf#brooch ">esomeprazole magnesium tablets india</a> Katie Fritzsche, of Mesa, was at home playing board games with her son, Guy, on Sept. 6, when she suddenly started having a seizure.  Fritzsche, 38, has a seizure disorder but had not had an episode since 2006. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/about-nexium-tablets.pdf ">nexium oral packet</a> If you do want to make a profit, then bear in mind the rule of thirds: one third spent on the plot, one third on the construction and one third on the profit. Then reduce the projected profit, just to be on the safe side. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/serotonin-sleep-aid.pdf#renewed ">serotonin sleep aid natural</a> The £12bn mortgage guarantee scheme, due to launch in January 2014, is open to buyers of all properties, not just new build, with a 5pc deposit. The government will guarantee a proportion of the home loan as long as the property is priced at less than £600,000. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/where-do-you-buy-propecia.pdf#church ">propecia coupon merck</a> I remember staying in a hotel &ndash; although it was really a mud compound surrounded by wooden sheds &ndash; in Sudan. You could hear everything that was going on in the other rooms, and the man next door was having nightmares and crying out in his sleep. But the worst thing were the loos: essentially holes in the ground. Initially, I thought they&rsquo;d put sawdust around them, but as I got closer I realised it was just piles and piles of maggots waiting for you.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).